Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Şu an seni tebrik ediyorum
Bende istiyorummm yaahhh

Teşekkür ediyorum canım. Size bir tavsiye de bulunayım İstediğinizi yiyin ama dengeli yiyin Ben hep az az yerim ama sık sık yerim öğün olarak. Ve lütfen ama lütfen boşaltımı ve sindirimi kolaylaştırıcı şeyler yemeye özen gösterin. Benim boşaltım sistemim maşallah anında wc de Ve bol bol su Tavsiyedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aman bu durumun kıymetini bileyim boşver Beni erkek arkadaşım da su içse yarıyor Tam tersi

bencede bill
banada ay çok zayıfsın 48 nee azcık kilo al al dediler aldımm ama çok da belli etmiyorum boyum var allahtan

Nikodan sonra benimkisi ağır olabilir ama

58 kiloyum kaç aydır hallllaaaa

bende 58 canımm
taaa bi zamanlar 48 dim dimmmm ama artık geçtiii
aslında istesem verebilirim dee bu halimde iyi sankiimm :26::26: fotoğrafımı gördünmü bilmiyorum çok göstermiyorum dimii:26::26:

Doğru diyosun canım hepsini de yapıyorum desem
Hatta üstüne akşamları deli gibi spor yapıyorum 5 kilo verdim ve şu anki hedefim bi 5 kilo daha vermek
geri kalanı içinde zaten sevgilim askere gidince stresten gidiceğine eminim :26:

Sindirimi kolaylaştırıcı şeyler hem midemizi rahatlatıyor hem de fazla kilo aldırmıyor

Ay aynı şey bana da olacak 20 kiloya düşerim bende stresten of

Ahh ahh bende 52ydim
Ben hiç memnun değilim halimden hareketsizlik zaten kilo aldıran canım yaz geldi bak o bikiniler melül melül bakıyor bana
Bence de sen iyisin yine boyun kaldırmış kilonu canım

Ahh ahh bende 52ydim
Ben hiç memnun değilim halimden hareketsizlik zaten kilo aldıran canım yaz geldi bak o bikiniler melül melül bakıyor bana
Bence de sen iyisin yine boyun kaldırmış kilonu canım

seninde tek sorun yan taraflarr galiba resimde öyle gördümm :26::26:

Çok sıcak cıldırıyorum şuan napıyosunuz kizlarr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…