Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Şu an seni tebrik ediyorum :KK9::KK9::KK9:
Bende istiyorummm yaahhh :KK14::KK14:

Teşekkür ediyorum canım. Size bir tavsiye de bulunayım :KK31::KK31: İstediğinizi yiyin ama dengeli yiyin :KK31: Ben hep az az yerim ama sık sık yerim öğün olarak. :KK31::KK31: Ve lütfen ama lütfen boşaltımı ve sindirimi kolaylaştırıcı şeyler yemeye özen gösterin. Benim boşaltım sistemim maşallah anında wc de :KK17::KK17::KK17: Ve bol bol su :KK12::KK12: Tavsiyedir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aman bu durumun kıymetini bileyim boşver :KK1::KK1::KK1: Beni erkek arkadaşım da su içse yarıyor :KK60: Tam tersi :KK9::KK9::KK9:

bencede bill :KK1:
banada ay çok zayıfsın 48 nee azcık kilo al al dediler aldımm ama çok da belli etmiyorum boyum var allahtan :KK1::KK1:

Nikodan sonra benimkisi ağır olabilir ama :KK9::KK9:

58 kiloyum kaç aydır hallllaaaa :KK31::KK31:

bende 58 canımm :KK1::KK1:
taaa bi zamanlar 48 dim dimmmm ama artık geçtiii:KK19::KK1::KK1:
aslında istesem verebilirim dee bu halimde iyi sankiimm :26::26: fotoğrafımı gördünmü bilmiyorum çok göstermiyorum dimii:26::26:

Teşekkür ediyorum canım. Size bir tavsiye de bulunayım :KK31::KK31: İstediğinizi yiyin ama dengeli yiyin :KK31: Ben hep az az yerim ama sık sık yerim öğün olarak. :KK31::KK31: Ve lütfen ama lütfen boşaltımı ve sindirimi kolaylaştırıcı şeyler yemeye özen gösterin. Benim boşaltım sistemim maşallah anında wc de :KK17::KK17::KK17: Ve bol bol su :KK12::KK12: Tavsiyedir.

Doğru diyosun canım hepsini de yapıyorum desem :KK17::KK17:
Hatta üstüne akşamları deli gibi spor yapıyorum 5 kilo verdim ve şu anki hedefim bi 5 kilo daha vermek :KK31::KK31:
geri kalanı içinde zaten sevgilim askere gidince stresten gidiceğine eminim :26:

Doğru diyosun canım hepsini de yapıyorum desem :KK17::KK17:
Hatta üstüne akşamları deli gibi spor yapıyorum 5 kilo verdim ve şu anki hedefim bi 5 kilo daha vermek :KK31::KK31:
geri kalanı içinde zaten sevgilim askere gidince stresten gidiceğine eminim :26:

Sindirimi kolaylaştırıcı şeyler hem midemizi rahatlatıyor hem de fazla kilo aldırmıyor :KK16::KK16::KK16:

Ay aynı şey bana da olacak :KK25::KK25::KK25: 20 kiloya düşerim bende stresten of :KK25::KK25:

bencede bill :KK1:
banada ay çok zayıfsın 48 nee azcık kilo al al dediler aldımm ama çok da belli etmiyorum boyum var allahtan :KK1::KK1:

bende 58 canımm :KK1::KK1:
taaa bi zamanlar 48 dim dimmmm ama artık geçtiii:KK19::KK1::KK1:
aslında istesem verebilirim dee bu halimde iyi sankiimm :26::26: fotoğrafımı gördünmü bilmiyorum çok göstermiyorum dimii:26::26:

Ahh ahh bende 52ydim :KK14::KK14:
Ben hiç memnun değilim halimden hareketsizlik zaten kilo aldıran canım yaz geldi bak o bikiniler melül melül bakıyor bana :KK14:
Bence de sen iyisin yine boyun kaldırmış kilonu canım :KK31::KK31:

Çok sıcak cıldırıyorum şuan :KK43: napıyosunuz kizlarr

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X