Gizem'li Muhabbet Topiği :)

inş canımm valla olsun senden çok istiyorum belkıde bana eski gunlerımı hatırlatıyorsunuz çünkü :))

sen böyle deyince ben iyice umutlanıyorum yaa :KK1::KK1:

hep içimde bi tedirginlik var yoksa, ben arkadaş olarak gördüğüm birinden hiç hoşlanmadım sonradan da bu şimdi ilk, o yuzden tedirginim hep :KK50:

sen böyle deyince ben iyice umutlanıyorum yaa :KK1::KK1:

hep içimde bi tedirginlik var yoksa, ben arkadaş olarak gördüğüm birinden hiç hoşlanmadım sonradan da bu şimdi ilk, o yuzden tedirginim hep :KK50:

bend hoşlanmamıştım hatta bıkac gorusmemızde dahi hoşlanmadım açıldıgı halde .. Ama şimdi evliyiz :KK49: Geçmişinden herşeyi ve o benım herseyımı bıldıgı halde.Gerçi bilmemek daha iyi tabi :KK9:

bend hoşlanmamıştım hatta bıkac gorusmemızde dahi hoşlanmadım açıldıgı halde .. Ama şimdi evliyiz :KK49: Geçmişinden herşeyi ve o benım herseyımı bıldıgı halde.Gerçi bilmemek daha iyi tabi :KK9:

heh işte o herşeyi bilmesi mevzu çok sıkıcı zaten :KK47: benim eski sevgilime söyledigim yalanları bile biliyor yaa :KK53: bunlar sa tedirgin ediyor işte beni, ya güvenmezse ya sevmezse diye :18:

Ailem bayramda istanbulda olacak ama ben önümüzde askerlik problemi olduğu için düşünmüyorum .
Bir dahaki sefere mutlaka haberin olur çünkü geldiğim zaman hep tek gezmek zorunda kalıyorum çok sıkılıyorum :KK31:
Her zaman bayanın ekonomik gücünün olmasını savundum ama şimdilerde çok yorulduğumdanmıdır nedir evlensem çalışmam diyorum.
Eşime evime daha çok vakit ayırmak isterim güzel güzel sofralar kursam onu yorgun değilde dinç karşılasam sabah kalktığında alelacele hazırlanmış kahvaltı sofrasına değilde daha özenle hazırlanmış sofraya oturtsam dah agüzel olur diye düşünüyorumm :KK51:
Dediğin gibi hayırlısı bakalım zaman neler göstericekk :KK16::KK16:

Günaydın canımm :KK16:
Haberim olsun gezeriz beraber :KK16::KK16:
Bende çalıştığım için biraz bıkkınlığım var hayırlısı olsun yine de :KK31:

Ama annemle benim aramdaki muhabbetle anneannemle annem arasındaki bir değildir öyle düşünüyorum anneannem ben doğmadan 5 sene önce vefat etmiş.
Tabi en önemlisi huzur.İşten güçten çalışmaktan sürekli eşimi alıp hadi anneme gidelim diyemem ki.Arada 12 saatlik yol olacak:KK31:
Sinir olduğum başka nokta ise ben ailemden uzak olacağım ama onun ailesiyle aynı şehirde olacağım bu duruma sinirlenip o insanlara sinir olacağım batacak garanti:KK47::KK47:
Aaaaaaaaaaaaaah ne dertliymişiiiiiiiiiiim heeeeeeeeeeeh:KK37::KK37::KK37::KK37:

Sizde mi 2016 da düşünüyosunuz:KK19:

evet canım o tarih bizim için uygun diyoruz ama :KK31:

X