Gizem'li Muhabbet Topiği :)

kısaydı çok şükür galiba siznde kısa

Ay çok şükür kısa ama bizim derdimiz de şuydu: Şırnak güçlükonakta çarşı izninin ç si yok kamerada görüşmek yok yanına gitme imkanım yok bu çok büyük dertti diğerleri her hafta kameradan görüşürken ya da imkanı olanlar her çarşı izninde yanına giderken gidememek görememek iki kat zorlaştırdı benim işimi malesef...
Neyse ki az kaldı öyle yada böyle geçiyor napalım

biraz sancılı bir dönemmiş cnm sizinkisi ama bu eminim sizi birbirinize daha çok bağlamıştır. hem senin ne şartlarda onu beklediğini bilmesi sana olan sevgisini daha da artırmıştır

Askerde ki ne askerde sorma fenalardayım
Sen miydin ağustosta gönderecek olan

Yaa evet maalesef
Şimdiden basladi stresi, zor geçecek bu dönem sanirim hemde çok zor
Sinirli ve duygusal bir insan bana ilk aylar çok büyük sorumluluklar yüklenecek gibi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O sıralar takıldığın asker topiğinin linkini verirsin ben gelir gelir teselli veririm canım
yaş kaç bu arada sizin

Ben 21 o 27 oldu

O sıralar takıldığın asker topiğinin linkini verirsin ben gelir gelir teselli veririm canım

Ben 21 o 27 oldu

Ayyyy o halimi düşünmek istemiyorum :)
Geceleri calisiyorum bi sıkıntım olunca koşup geliyor sarilip teselli ediyor ben uyumadan uyumuyor sirf onun desteğiyle ise devam ediyorum.
Gidince kim koşup gelecek bilmiyorum
Teselli edersiniz siz destek olursunuz artık

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…