Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Allah seni
Bi daha geldiğinde haberim olsun amaaa
Bende çalışıcam zaten evlenince işi bırakmak gibi niyetim yok açıkcası hepsini idare ederim diyorum o kadar çok istiyorum düşün
evet bazı özgürlükler kısıtlanıcak ama eşim yanımda olursa yine gezmeler tozmalar olur

ahh ahh hayırlısı be

Ailem bayramda istanbulda olacak ama ben önümüzde askerlik problemi olduğu için düşünmüyorum .
Bir dahaki sefere mutlaka haberin olur çünkü geldiğim zaman hep tek gezmek zorunda kalıyorum çok sıkılıyorum
Her zaman bayanın ekonomik gücünün olmasını savundum ama şimdilerde çok yorulduğumdanmıdır nedir evlensem çalışmam diyorum.
Eşime evime daha çok vakit ayırmak isterim güzel güzel sofralar kursam onu yorgun değilde dinç karşılasam sabah kalktığında alelacele hazırlanmış kahvaltı sofrasına değilde daha özenle hazırlanmış sofraya oturtsam dah agüzel olur diye düşünüyorumm
Dediğin gibi hayırlısı bakalım zaman neler göstericekk

Ama annemle benim aramdaki muhabbetle anneannemle annem arasındaki bir değildir öyle düşünüyorum anneannem ben doğmadan 5 sene önce vefat etmiş.
Tabi en önemlisi huzur.İşten güçten çalışmaktan sürekli eşimi alıp hadi anneme gidelim diyemem ki.Arada 12 saatlik yol olacak
Sinir olduğum başka nokta ise ben ailemden uzak olacağım ama onun ailesiyle aynı şehirde olacağım bu duruma sinirlenip o insanlara sinir olacağım batacak garanti
Aaaaaaaaaaaaaah ne dertliymişiiiiiiiiiiim heeeeeeeeeeeh

Hadi hakkımızda hayırlısı o zaman bizde öyle düşünüyoruz ama bakalım

Sizde mi 2016 da düşünüyosunuz

Belki de bu dusundugunun tam tersi olacak ve onun ailesini en az kendi ailen kadar çok seveceksin bence on yargili olma , benim ablamda ilk evlendiğinde bizden 12 saat uzakliktaydi ve iki ayda bir sürpriz der gelirdi:)
İçini bu konuda hic karartma derimm :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bırak ailesini sülalesini tanıyorum çok hoşlanmıyorum hoşlanmayacağımda maleseeeeeeef
Ben öğrenciyken ancak 2 ayda bir gelebiliyorum evlenince öyle olmayacak onu da biliyorum

Bırak ailesini sülalesini tanıyorum çok hoşlanmıyorum hoşlanmayacağımda maleseeeeeeef
Ben öğrenciyken ancak 2 ayda bir gelebiliyorum evlenince öyle olmayacak onu da biliyorum

Ohoooyyy o zaman zor biraz sen sen ol aradaki mesafeyi güzel ayarla :)
Eşine hic bir sorunu yansitma kimse kimseyi sevmek zorunda değil saygıyla asilir hepsi :)

Ohh gez sen ne güzel ben evdee bende yarın gezicem inşallah :) Napıyosun :) hafta sonlarıdurgun oluyor zaten

Pert oldum çok sıcak :)
Şimdi dilim sarkmis bi şekilde eve geldim , meğer KK nin uygulaması varmis :)
Keşfettim çok bi sevindim :)
Sen napıyosun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…