Gizem'li Muhabbet Topiği :)

nedir buu çektiğimizzzz

ayy çok kötü bir durum hocalar bizede yapardı öylee sözde arka sırada saklanırdıkkk

he heeeee

öğretmen masasına geçince kimsenin saklanamamış olduğu tarafımdan gözlemlenmiştir

kim ne yapıyorsa, sıranın altında üstünde, herşey ayan beyan gözüküyooo

Son düzenleme:
Evet öyleydiii cuma oldu bakkk

hatta benn cumartesi bilee başlarım derse ama matematiğe değil sözelden başlamam lazım matematik vaktimi alır temeli almam baya uzun sürer

bende gökçe 19 yaşındayım mersinde yaşıyorum darısı banaaa 3.5 yıldır görüştüğüm bir sevdiceğim var şu okul işleri bir düzene girsee bizde düşünüyoruz bişeler ama erken tabii

he heeeee

öğretmen masasına geçin kimsenin saklanamamış olduğu tarafımdan gözlemlenmiştir

kim ne yapıyorsa, sıranın altında üstünde, herşey ayan beyan gözüküyooo

bazende görmüyorr ama hocalarrr

öğrencilerde iyi gözlemm yaparr hocamm dikkat edinn

Sen başla gerisi gelir ama matematiğede başlaman lazımm :26:

Memnun oldum canım nihayet benden küçük biri nasıl mutlu oldum anlatamam Ne okuyorsun:26:

meslektaş adayımsın yaniii

devletteyim ben 6 yıldır, okulu bitirir bitirmez kpss kazanıp atandım hemen.

şu an ilkokulda çalışıyorum. ama branşım gereği, ortaokla da liseye de tayin isteyeblirim

Sen başla gerisi gelir ama matematiğede başlaman lazımm :26:

evet aslında onada her gün 1 saat ayırabilirm daha iyi olur benim için :26::26:

Memnun oldum canım nihayet benden küçük biri nasıl mutlu oldum anlatamam Ne okuyorsun:26:

bende memnun oldum okumaya çalışıyorum ilk sene açık öğretim adalet yazmıştım onun birinci dönemini bitirdim ikinci dönemde kayıt yenilemedim belki 2. denememde ygs den iyi bir puan çekerim diye ona da çalışmadan girdim tabii düşük puan aldım bu senede direk geçiş hakkımı kullansam da pazarlamaya mı geçsem diyorum ama kararsızım :26::26: 20 yaşına geldim hala ne okuyacam bilmiyorumm

meslektaş adayımsın yaniii

devletteyim ben 6 yıldır, okulu bitirir bitirmez kpss kazanıp atandım hemen.

şu an ilkokulda çalışıyorum. ama branşım gereği, ortaokla da liseye de tayin isteyeblirim

Evet darışı başımaa :) şark görevi yaptınmı acaba nerde yaptın ? ben matematik bölümündeyim eğer öğretmenlik yaparsam sadece liselerde çalışabilicem tabi ben mezun olana kadar değişmezse

en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir aslında ama bende ne çektiysem karar veremememden çektim Hiç hayallerini süsleyen bir meslek yokmu :26:

en kötü karar bile kararsızlıktan iyidir aslında ama bende ne çektiysem karar veremememden çektim Hiç hayallerini süsleyen bir meslek yokmu :26:

türkçe öğretmenliğii bu senede ona hazırlanacam matematiğim zayıf olduğu için zorlamicam artık sayısalı sadece sözele çalışcam 3. senede olmazsa artık bırakırım ya açıktan bitirirm üniversiteyi yeter bana başka alanda kendimi geliştirmeye çalışcam napim

Bayana en iyi mesleklerden biri bence öğretmenlik Benim yine tam tersi sayısalım iyidir sözelim kötüdür.. Türkçeyi severdim sadece kompozisyon yazmaya özellikle bayılırdım ah evet ya güzel tercih

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…