Gizem'li Muhabbet Topiği :)

hımmm, bak yavaş yavaş gelişiyor olaylaaaar

sosyal platformda "başbaşa kahve sözü"nden bahsedebiliyorsa bu iyi bişey

O zaman kırgındım ona biliyor o yüzden şimdi geniş takılıyoruz biz

sen üzülmüyorsun ama artık dimi geç cevap yazıyor diye

hımmm, bak yavaş yavaş gelişiyor olaylaaaar

sosyal platformda "başbaşa kahve sözü"nden bahsedebiliyorsa bu iyi bişey

yaa bu saatte hala çalışıyor ama, pazar günü çalışırlarsa yine herşey anlamsız olacak, aşkımız yarım kalacak

kendime bu şarkıyı armagan ediyorum

[video=youtube;Mw-KKuhNBFQ]http://www.youtube.com/watch?v=Mw-KKuhNBFQ[/video]

he heeee

yok yok, sizin aşkınız yarım kalmıycak merak etmeeee

Yok canım ya amaaaaaaaaaaaannnnnnnnn ne takcam

ohh o zaman 1 hafta degil bundan sonra hep geç at cevapları

he heeee

yok yok, sizin aşkınız yarım kalmıycak merak etmeeee

pazar günü de çalışırsa bizim aşkımız çeyrek bile olamayacak bugun diyor işte hergun toplantıya bugun kesin bitirecegiz diye başlıyorlar ama bitmiyor ertesi gün yine devam ediyor, bitmiyor bi türlü diyor vayy arkadaş yaa, ben gideyim ankaradan kesin bomboş geçer günleri, onlar hep görüşürler ben de uzaklardan ağlarım artık

Geçen cumartesi düğüne gittim ya benim saçımı kim yaptı bilin

Canım tut ki herşey yolunda gitti siz evlendiniz o zaman da böyle mi çalışacak:26:

olumsuzu çağırmaa olumsuzu çağırmaaaaaaa

Geçen cumartesi düğüne gittim ya benim saçımı kim yaptı bilin

Canım tut ki herşey yolunda gitti siz evlendiniz o zaman da böyle mi çalışacak:26:

kim yaptı kız saçını

ee çalışacak bebegim mecbur, özellikle yeni bütçe hazırlanıyorsa eger çalışacak malesef ama temmuzdan ekime kadar da meclis tatil oldugu için sabah 9 akşam 5 çalışacak 3 ay boyunca katlanacaz mecbur

eray zaten bana direk demişti bunu, bu çocugun iş temposu bazen çok yogun oluyor, katlanabilecek misin buna diye :26: ama katlanırım yaa, gelmek istedigini ve fırsat olursa geldigini biliyorum, napalım katlanacaz mecbur :26:

kim yaptı kiiiiiiiimmmmmmmmmm

Kayınvalidem ve görümcem ortak yapım

Katlanırım diyorsan sorun yok canım zorlayabilir çünkü bu durum seni yani beni zorlardı en azından:26:

Kayınvalidem ve görümcem ortak yapım

Katlanırım diyorsan sorun yok canım zorlayabilir çünkü bu durum seni yani beni zorlardı en azından:26:

kayınvalidenle görümcene maşallah valla

ya kuzum şöyle bişey var, bu çok nadir olan bi durum aslında, yeni bi bütçe hazırlanıyorsa ayda 1 2 gün oluyordu bugune kadar, bazen o bile olmuyordu hatta, ama bu ara madenciler için yeni bütçe hazırlıyorlar, onu da bir an önce bitirmeleri lazım çünkü geçen hafta onların komisyona saldırı oldu o yuzden bu kadar sıkıştılar yani

hem benm babam da emekli astsubay ya o nobetçiyken biz çok eğlenirdik yaa, hep nobeti olan bi koca istemiştim o yuzden, arada evde yalnız kalmak keyifli olabilir bence

Eh şuan yaptığın açıklama benim bile hoşuma gitti valla canım madem seviyorsun sen de neden olmasın

evet çok tatlılar sağolsunlar

Eh şuan yaptığın açıklama benim bile hoşuma gitti valla canım madem seviyorsun sen de neden olmasın

evet çok tatlılar sağolsunlar

maşallah de kız

valla benm için sakıncası olmaz dedigim gibi hatta keşke en az haftada 1 gün geç gelse de ben de evin temizliğini o yoken haletsem haftasonuna işim kalmsa, haftasonu gezsek amma abarttım hayal kurmayı yahuu

Maşallaaaaahhhhhhhh

yok bence de haklısın katılıyorum sana evet haftada bir gün olabilir o dediğin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…