Gizem'li Muhabbet Topiği :)

dışardaydım kuzum yaa bugun ondan biraz kaçak olmuş oldum :KK17: ama bitter le görüştüm nasıl güzel nasıl tatlı bi kız görseniz :KK16: hiç anlamadım nasıl geçti o kadar zaman, sanki hep tanıdık gibiydik birbirimizi :KK1::KK1: senle de öyle olacak ki görüştügümüzde, sanki senelerdir tanışıyorsmuşuz gibi olacagız :KK1::KK1:

burhanla bugun konuştuk canım, işte pazar günü için ben yokmuşum gibi plan yapın siz dedi, bende pazar günüm boş ya senle görüşürüz ya da evde duracam dedim :KK53:

bide kahve kulübü diye bi kafeye gitmiştim de onla ilgili konuşurken, sana da başbaşa kahve sözüm var ama görüyorsun işte durumları :KK43:( demiş, hemi de bir sosyal platformda :KK53: yanımda da doğum günümde ben sarıldıgımda ohaa diyen arkadaş vardı, o yazıyı görünce yüz ver şu çocuga artık dedi :KK53::KK53: herkes bişeyleri anlıyor burhan bey hariçç :KK33::KK33:

hımmm, bak yavaş yavaş gelişiyor olaylaaaar :KK24:

sosyal platformda "başbaşa kahve sözü"nden bahsedebiliyorsa bu iyi bişey :KK34:

O zaman kırgındım ona biliyor o yüzden şimdi geniş takılıyoruz biz:KK53::KK53:

sen üzülmüyorsun ama artık dimi geç cevap yazıyor diye :KK34:

hımmm, bak yavaş yavaş gelişiyor olaylaaaar :KK24:

sosyal platformda "başbaşa kahve sözü"nden bahsedebiliyorsa bu iyi bişey :KK34:

yaa bu saatte hala çalışıyor ama, pazar günü çalışırlarsa yine herşey anlamsız olacak, aşkımız yarım kalacak :KK14::KK14:

kendime bu şarkıyı armagan ediyorum :KK14:

[video=youtube;Mw-KKuhNBFQ]http://www.youtube.com/watch?v=Mw-KKuhNBFQ[/video]

sen üzülmüyorsun ama artık dimi geç cevap yazıyor diye :KK34:

yaa bu saatte hala çalışıyor ama, pazar günü çalışırlarsa yine herşey anlamsız olacak, aşkımız yarım kalacak :KK14::KK14:

kendime bu şarkıyı armagan ediyorum :KK14:

[video=youtube;Mw-KKuhNBFQ]http://www.youtube.com/watch?v=Mw-KKuhNBFQ[/video]

he heeee :KK1::KK1::KK1:

yok yok, sizin aşkınız yarım kalmıycak merak etmeeee :KK34:

Yok canım ya amaaaaaaaaaaaannnnnnnnn ne takcam :KK52::KK52:

ohh o zaman 1 hafta degil bundan sonra hep geç at cevapları :KK33::KK33:

he heeee :KK1::KK1::KK1:

yok yok, sizin aşkınız yarım kalmıycak merak etmeeee :KK34:

pazar günü de çalışırsa bizim aşkımız çeyrek bile olamayacak :KK50: bugun diyor işte hergun toplantıya bugun kesin bitirecegiz diye başlıyorlar ama bitmiyor ertesi gün yine devam ediyor, bitmiyor bi türlü diyor :KK47: vayy arkadaş yaa, ben gideyim ankaradan kesin bomboş geçer günleri, onlar hep görüşürler ben de uzaklardan ağlarım artık :KK14::KK14:

pazar günü de çalışırsa bizim aşkımız çeyrek bile olamayacak :KK50: bugun diyor işte hergun toplantıya bugun kesin bitirecegiz diye başlıyorlar ama bitmiyor ertesi gün yine devam ediyor, bitmiyor bi türlü diyor :KK47: vayy arkadaş yaa, ben gideyim ankaradan kesin bomboş geçer günleri, onlar hep görüşürler ben de uzaklardan ağlarım artık :KK14::KK14:

Geçen cumartesi düğüne gittim ya benim saçımı kim yaptı bilin:KK53::KK53:

Canım tut ki herşey yolunda gitti siz evlendiniz o zaman da böyle mi çalışacak:26:

olumsuzu çağırmaa olumsuzu çağırmaaaaaaa

Geçen cumartesi düğüne gittim ya benim saçımı kim yaptı bilin:KK53::KK53:

Canım tut ki herşey yolunda gitti siz evlendiniz o zaman da böyle mi çalışacak:26:

kim yaptı kız saçını :KK1::KK1:

ee çalışacak bebegim mecbur, özellikle yeni bütçe hazırlanıyorsa eger çalışacak malesef :KK50: ama temmuzdan ekime kadar da meclis tatil oldugu için sabah 9 akşam 5 çalışacak 3 ay boyunca :KK53: katlanacaz mecbur :KK14:

eray zaten bana direk demişti bunu, bu çocugun iş temposu bazen çok yogun oluyor, katlanabilecek misin buna diye :26: ama katlanırım yaa, gelmek istedigini ve fırsat olursa geldigini biliyorum, napalım katlanacaz mecbur :26:

kim yaptı kiiiiiiiimmmmmmmmmm

kim yaptı kız saçını :KK1::KK1:

ee çalışacak bebegim mecbur, özellikle yeni bütçe hazırlanıyorsa eger çalışacak malesef :KK50: ama temmuzdan ekime kadar da meclis tatil oldugu için sabah 9 akşam 5 çalışacak 3 ay boyunca :KK53: katlanacaz mecbur :KK14:

eray zaten bana direk demişti bunu, bu çocugun iş temposu bazen çok yogun oluyor, katlanabilecek misin buna diye :26: ama katlanırım yaa, gelmek istedigini ve fırsat olursa geldigini biliyorum, napalım katlanacaz mecbur :26:

Kayınvalidem ve görümcem ortak yapım:KK16::KK16::KK1::KK1::KK1:

Katlanırım diyorsan sorun yok canım zorlayabilir çünkü bu durum seni yani beni zorlardı en azından:26:

Kayınvalidem ve görümcem ortak yapım:KK16::KK16::KK1::KK1::KK1:

Katlanırım diyorsan sorun yok canım zorlayabilir çünkü bu durum seni yani beni zorlardı en azından:26:

kayınvalidenle görümcene maşallah valla :nazar::KK1::KK1:

ya kuzum şöyle bişey var, bu çok nadir olan bi durum aslında, yeni bi bütçe hazırlanıyorsa ayda 1 2 gün oluyordu bugune kadar, bazen o bile olmuyordu hatta, ama bu ara madenciler için yeni bütçe hazırlıyorlar, onu da bir an önce bitirmeleri lazım çünkü geçen hafta onların komisyona saldırı oldu :KK53: o yuzden bu kadar sıkıştılar yani :KK34:

hem benm babam da emekli astsubay ya o nobetçiyken biz çok eğlenirdik yaa, hep nobeti olan bi koca istemiştim o yuzden, arada evde yalnız kalmak keyifli olabilir bence :KK53::KK53:

kayınvalidenle görümcene maşallah valla :nazar::KK1::KK1:

ya kuzum şöyle bişey var, bu çok nadir olan bi durum aslında, yeni bi bütçe hazırlanıyorsa ayda 1 2 gün oluyordu bugune kadar, bazen o bile olmuyordu hatta, ama bu ara madenciler için yeni bütçe hazırlıyorlar, onu da bir an önce bitirmeleri lazım çünkü geçen hafta onların komisyona saldırı oldu :KK53: o yuzden bu kadar sıkıştılar yani :KK34:

hem benm babam da emekli astsubay ya o nobetçiyken biz çok eğlenirdik yaa, hep nobeti olan bi koca istemiştim o yuzden, arada evde yalnız kalmak keyifli olabilir bence :KK53::KK53:

Eh şuan yaptığın açıklama benim bile hoşuma gitti valla canım madem seviyorsun sen de neden olmasın:KK1::KK1:

evet çok tatlılar sağolsunlar:KK16::KK16:

Eh şuan yaptığın açıklama benim bile hoşuma gitti valla canım madem seviyorsun sen de neden olmasın:KK1::KK1:

evet çok tatlılar sağolsunlar:KK16::KK16:

maşallah de kız :KK53::KK53:

valla benm için sakıncası olmaz dedigim gibi :KK1: hatta keşke en az haftada 1 gün geç gelse de ben de evin temizliğini o yoken haletsem haftasonuna işim kalmsa, haftasonu gezsek :KK53: amma abarttım hayal kurmayı yahuu :KK53::KK53:

maşallah de kız :KK53::KK53:

valla benm için sakıncası olmaz dedigim gibi :KK1: hatta keşke en az haftada 1 gün geç gelse de ben de evin temizliğini o yoken haletsem haftasonuna işim kalmsa, haftasonu gezsek :KK53: amma abarttım hayal kurmayı yahuu :KK53::KK53:

Maşallaaaaahhhhhhhh:nazar:

yok bence de haklısın katılıyorum sana evet haftada bir gün olabilir o dediğin:KK1::KK1:

X