Gizem'li Muhabbet Topiği :)

ona göre sorun ben, bana göre de o :KK43:
Bana sözümüzün yıldönümünde dediği laf "senden nefret etmeye başlıyorum" du. Bunu sinirle demedi yani düşün gayet sakince dedi :KK43:

Umursamadı işte sözümüzü(neyimizi umursadı ki), sözden sonra yanımda kalmadın zaten dedim, çok acelen vardı döndün ailenle dedim, yok ben işe gidecektim o yüzden gittim dedi, işe burdan da gidebilirdin dedim. Öyle böyle tartıştık, en sonda bunu dedi .

canım sanki sen kırıldığın üzüldüğün şeyi anında paylaşmıyorsun gibi geliyor bana :26: biriktiriyosun biriktiriyosun, en sonunda en ufak bişeyde hepsini kusuyosun sanki öfkenin.. :26:

yani sözünüzde hemen gittiyse, bunu ona o akşam söylemen, konuşman, gerekirse tartışman ama o akşam o kunuyu halletmen gerekirdi.. ama sen sözünüzün yıldönümünde açıyosun bu konuyu :KK53:

Neyse geyiğide BDV'ye çevirdim kusura bakmayın arkadaşlar.. Normal konuşmaya devam edelim.. :KK25:

canım sanki sen kırıldığın üzüldüğün şeyi anında paylaşmıyorsun gibi geliyor bana :26: biriktiriyosun biriktiriyosun, en sonunda en ufak bişeyde hepsini kusuyosun sanki öfkenin.. :26:

yani sözünüzde hemen gittiyse, bunu ona o akşam söylemen, konuşman, gerekirse tartışman ama o akşam o kunuyu halletmen gerekirdi.. ama sen sözünüzün yıldönümünde açıyosun bu konuyu :KK53:

o zamanda söylemiştim canım, düzeltmek yerine, aşkım olsun bilmem ne demek yerine yine üste çıkmıştı, dönümde de benim pişman olduğum hiçbişey yok diyince bende patladım :)

yok ne kusuru canım ya.. ama sen geçmiş bir meseleyi niye gündeme getirdin tekrar canım erkeklerin en hoşlanmadığı şeydir geçmiş meseleyi gündeme getirip kavga edilmesi :KK50:

ne geçmiş ne gelecek artık rahat eder kafası, kendine göre birini de bulur oh kebap :)

:)
Şöyle bi soru sorayım sevgilin senin için bi sürü fedakarlık yapsa sen ona ne dersin ?

Hmm.. Bak bu konu da iki cevabım var.. Sen sana uygun olanını seçersin içinden :)

Eğer yaptığı fedakarlıkları gözüme sokmuyorsa gerçekten içinden gelerek beni mutlu etmek amaçlıysa bu fedakarlıklar her fırsatta teşekkür ederim değeri artar bende ister istemez bende onu mutlu etmeye çalışırım daha çok..
Yalnız eğer ben senin için şunu şunu yaptım diye dip not düşüyorsa karşılığında benden bir beklentisi varsa mesela ben bunu yaptım ama sen şunu şunu yapmadın gibi tavırlar takınıyorsa hiç değeri kalmaz ben deyapma o zaman sana yap diyen mi oldu ne anlamı kaldı tarzında bir konuşma yaparım sanırım :)

:)
Şöyle bi soru sorayım sevgilin senin için bi sürü fedakarlık yapsa sen ona ne dersin ?

Hmm.. Bak bu konu da iki cevabım var.. Sen sana uygun olanını seçersin içinden :)

Eğer yaptığı fedakarlıkları gözüme sokmuyorsa gerçekten içinden gelerek beni mutlu etmek amaçlıysa bu fedakarlıklar her fırsatta teşekkür ederim değeri artar bende ister istemez bende onu mutlu etmeye çalışırım daha çok..
Yalnız eğer ben senin için şunu şunu yaptım diye dip not düşüyorsa karşılığında benden bir beklentisi varsa mesela ben bunu yaptım ama sen şunu şunu yapmadın gibi tavırlar takınıyorsa hiç değeri kalmaz ben deyapma o zaman sana yap diyen mi oldu ne anlamı kaldı tarzında bir konuşma yaparım sanırım :)

katılıyorum buna tamamenn :KK9:

hmm.. Bak bu konu da iki cevabım var.. Sen sana uygun olanını seçersin içinden :)

eğer yaptığı fedakarlıkları gözüme sokmuyorsa gerçekten içinden gelerek beni mutlu etmek amaçlıysa bu fedakarlıklar her fırsatta teşekkür ederim değeri artar bende ister istemez bende onu mutlu etmeye çalışırım daha çok..

mesela tartışma esnasında (normal zamanda değil) o son cevaptakine benzer, ben bu kadar zaman yaptım da noldu desem sonra da artık bişey yapmayacağım desem o da ne yap ne de konuş derse? Sonuçne olur :KK53:

bitti demekle bitmez ki =)) sen onu seviyorsun o kadar kolay olamaz vazgeçmek aynı şey onun içinde geçerli:KK16:

göreceksin bak, ben elimi eteğimi çekince, o kılını kıpırdatmayacak aynı 2 saat önceki gibi davranacak yani bizim için yapılacak bişey kalmayacak :KK52:

X