Gizem'li Muhabbet Topiği :)

sen çalışıyor muydun canım ?
Şu sıra bende çok bakımsız geziyorum geçerken kuaföre uğrasam iyi olacak kaşlarım almış başını gitmiiş kolon gibi

çalışıyorum canım sabah bir kalkıyorum inan ne bulursam giyiyorum saçıma başıma hiç bakamıyorum saçaklıı oldummm
zaten zorla kalkıyorum geç kalıyorum bide kendime bakamam ama artık bakacam ya o ne öylee

Beni de bir iki tehtit eden oldu öyle bende müdürüme bizzat kendim verdim telefonu Çok canım çok neler var nelerrrrr
E şey ben de yakın hissettim kendimi sana ismin zaten favori filmimin adı olunca bi de

napalım canım biz de böyle derdimize ortak oluruz Her gün konuşur olduk şafak bende erken başladı desem ağustos yaklaştıkça daha duygusal oluyoruz :18: o da dayanamaz hemen ağlar napıcaz bilmiyorum ya

ne güzel ya birden mutlu oldum
İnşallahhh göz açıp kapayıncaya kadar bitsinn
Zira çok korkutuyor bu askerlik süreci beni , uzun yıllardır tanıyo olmasam bu süreci göze alamazdım sanırım

sağol canımmm Aminn aminnn bol bol dua edelim artık Daha öncesinde de tanışmışlığınız mı varrr
Ben de öyle düşünüyorum çok yıpratıcak bizi ama bu son cefamız diyorum

giyim olarak da öyle hep spor takılıyorum hep elbise alırım etiketiyle dolapta durur daha hiç giymedim etek desen öyle yakıştıramıyorum kendime tuhaf hissediyorum ama artık giyecemmmm

boşver canım giy gitsin giymeden olur mu yaz geldi hem elbiseler şıkır şıkır olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…