Gizem'li Muhabbet Topiği :)

sen çalışıyor muydun canım ?
Şu sıra bende çok bakımsız geziyorum geçerken kuaföre uğrasam iyi olacak kaşlarım almış başını gitmiiş kolon gibi :KK52::KK23:

çalışıyorum canım sabah bir kalkıyorum inan ne bulursam giyiyorum saçıma başıma hiç bakamıyorum saçaklıı oldummm :KK1::KK1:
zaten zorla kalkıyorum geç kalıyorum bide kendime bakamam :KK19: ama artık bakacam ya o ne öylee

Maalesef hakaret edip beni şikayet etmekle tehtit eden o kadar insan oluyor ki ha birde şu var nereye şikayet edebilirim seni diye bana soruyorlar :KK52:
Bilinçsiz cahil ama bir o kadarda kendini birşey zanneden insan varki etrafta tartışma içerisine giriyorum ama bakıyorumki zaten beni anlamıyor tamam diyorum siz haklısınız .
Ben işten ayrılsam 6 ay uyur daha sonra başka bir iş bakarım sanırım :KK53:
Bu arada yaş kaçtı seni kendime çok yakın hissettiö :KK30:

Beni de bir iki tehtit eden oldu öyle bende müdürüme bizzat kendim verdim telefonu :KK51: Çok canım çok neler var nelerrrrr :KK31:
E şey ben de yakın hissettim kendimi sana ismin zaten favori filmimin adı olunca bi de :KK17::KK17:

sarılır sarılır ağlarız artık :KK19: :KK19:
Seninkide gideceği konusunu açıp gözlerini doldurup iç çekiyor mu :KK53:
Hiç kıyamıyorum işte o zaman ne kadar kırgınlığım kızgınlığım varsa geçiveriyor :KK37::KK17:

napalım canım biz de böyle derdimize ortak oluruz :KK14: Her gün konuşur olduk şafak bende erken başladı desem ağustos yaklaştıkça daha duygusal oluyoruz :18: o da dayanamaz hemen ağlar napıcaz bilmiyorum ya :KK14::KK14:

ne güzel ya birden mutlu oldum :KK16: :KK16:
İnşallahhh göz açıp kapayıncaya kadar bitsinn :KK31:
Zira çok korkutuyor bu askerlik süreci beni , uzun yıllardır tanıyo olmasam bu süreci göze alamazdım sanırım :KK50:

sağol canımmm :KK16: Aminn aminnn bol bol dua edelim artık :KK17: Daha öncesinde de tanışmışlığınız mı varrr :21:
Ben de öyle düşünüyorum çok yıpratıcak bizi ama bu son cefamız diyorum :KK14:

X