Gizem'li Muhabbet Topiği :)

hastanede çalışıyorum tıbbi sekreterim , aynı durumdayız
Ayaklarım geri geri gidiyor hiç mutlu değilim
Bu arada sen ne iş yapıyorsun

bende bi firmada web tasarım ve satış sonrası destek bölümüne bakıyorum. İki sene olucak bende hiç memnun değilim bitsin de kurtulayım diye bekliyorum

bende bi firmada web tasarım ve satış sonrası destek bölümüne bakıyorum. İki sene olucak bende hiç memnun değilim bitsin de kurtulayım diye bekliyorum

ben yaptığım işi seviyorum ama insanların kaprisi doyumsuzluğu beni çileden çıkarıyor kavga gürültü içinde çalışıyorum buda beni hem ruhen hem fiziken çok yoruyor kaldıramıyorum
Peki işten ayrıldığında ne yapmayı düşünüyorsun :26:

Amin canım sağol geçecek elbet biz alışkınız zaten ayrı kalmaya ama bilmiyorum üzülmeden de edemiyorum

ne zamandır berabersiniz , biz daha 5 aydır birlikteyiz ve birçok sıkıntı yaşadık daha son iki üç haftadır toparlayabildik kendimizi o yüzden hemen böyle gitsin istemiyorum

ahh ahh kimin çalıştığı yerde yokki bunlar yüzsüz müşteriler kendini birşey sanan insanlar çokkkk
Valla bende onlara laf sokmaktan geri cevap vermekten yoruldum yoksa uğraşırım yine. Olumsuz bir olay gerçekten insanı çok yoruyor sabah kalkıp da işe gitmek zorunda oluyosun ya yine off offf ayrılınca bir iki ay dinlenmek istiyorum gerçekten çok yoruldum. Sonrasında yine iş aramaya devam edicem mecbur çalışmadan hiç bir şey olmuyo kurumsal bir firmada inş. çalışmak istiyorum. Zaten kpss açıköğretim gidiyoruz işte

Maalesef hakaret edip beni şikayet etmekle tehtit eden o kadar insan oluyor ki ha birde şu var nereye şikayet edebilirim seni diye bana soruyorlar
Bilinçsiz cahil ama bir o kadarda kendini birşey zanneden insan varki etrafta tartışma içerisine giriyorum ama bakıyorumki zaten beni anlamıyor tamam diyorum siz haklısınız .
Ben işten ayrılsam 6 ay uyur daha sonra başka bir iş bakarım sanırım
Bu arada yaş kaçtı seni kendime çok yakın hissettiö

ne zamandır berabersiniz , biz daha 5 aydır birlikteyiz ve birçok sıkıntı yaşadık daha son iki üç haftadır toparlayabildik kendimizi o yüzden hemen böyle gitsin istemiyorum

4 yıl oldu canım üniversiteden beri görüşüyoruz Siz de yeniymişsiniz ya of gerçekten gitmesi zor olur :18: aman birbirinizin kalbini kırmayın zaman azalıyor baksana koca bir askerlik var daha İnşallaaaahhhhh çook çabuk gelirler

ne güzel ya birden mutlu oldum
İnşallahhh göz açıp kapayıncaya kadar bitsinn
Zira çok korkutuyor bu askerlik süreci beni , uzun yıllardır tanıyo olmasam bu süreci göze alamazdım sanırım

Bi ara bende öyleydim yoğun oluyordu işler hiç birşeyle ilgilenemiyordum eve gidince direk uyumak istiyordum artık
Yap canım değişiklik iyidir gez dolaş stresini bi at yani

giyim olarak da öyle hep spor takılıyorum hep elbise alırım etiketiyle dolapta durur daha hiç giymedim etek desen öyle yakıştıramıyorum kendime tuhaf hissediyorum ama artık giyecemmmm

giyim olarak da öyle hep spor takılıyorum hep elbise alırım etiketiyle dolapta durur daha hiç giymedim etek desen öyle yakıştıramıyorum kendime tuhaf hissediyorum ama artık giyecemmmm

sen çalışıyor muydun canım ?
Şu sıra bende çok bakımsız geziyorum geçerken kuaföre uğrasam iyi olacak kaşlarım almış başını gitmiiş kolon gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…