Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Öyle iştee :KK31: farkettilermi sildiğini veya yazmadığını :44:

biri whatsaap dan mesaj attı hemen benide engelledin sandım korktum yazmış gülmüş bende gayet ciddi bir şekilde engellemiş sonrada kaldırmış olabilrmiyim dedim bozuldu onca senelik arkadaşını engelledin yaa işte şöyle böyle laflar etti en son iyi yazdım bir daha da mesaj atmadım

biri whatsaap dan mesaj attı hemen benide engelledin sandım korktum yazmış gülmüş bende gayet ciddi bir şekilde engellemiş sonrada kaldırmış olabilrmiyim dedim bozuldu onca senelik arkadaşını engelledin yaa işte şöyle böyle laflar etti en son iyi yazdım bir daha da mesaj atmadım

Sinir oluyorum valla kaç senelik arkadaşsın anca engelleyincemi akıllarına geliyo hayret bişey

Kızlaaarrr napıyorsunuz bakayım ben çok yoruldum bugün pufff çok çalıştımmmm:KK31:

Sağolasııın:KK8:

Napim ya uğraşıyorum koliler kutular falan
Allah iyilik versin:KK1:

bizde taşınacaz haftayaaa aynı şekilde yorucu bir hafta bekliyorr benidee :KK31::KK31: gerçi çalışıyorum ben annem çekecek bütün eziyeti :KK31:

Kızlaaarrr napıyorsunuz bakayım ben çok yoruldum bugün pufff çok çalıştımmmm:KK31:

bende iş yerinde oturmaktan yoruldumm :KK1::KK1:

Sen ne zevkli hatunmuşsun öyle:KK16:
Sagol canm gamzelinin hediyeleri icinmi oyle dedin canmm:KK9:

bizde taşınacaz haftayaaa aynı şekilde yorucu bir hafta bekliyorr benidee :KK31::KK31: gerçi çalışıyorum ben annem çekecek bütün eziyeti :KK31:

bende iş yerinde oturmaktan yoruldumm :KK1::KK1:

Ohh ohh masaAllah bizdede sınav dönemi oldugu icin yogunluk vardi

Arka sokaklari izliyorum ben sen napiyosunn :)

Bende simdi eve geldim dinleniyorum tatlimm

X