Gizem'li Muhabbet Topiği :)

Kim geldi nereye geldi ayy ben bAya kacirmisim
Usumedim ben hic hava guzeldi baya
Hava durumu saganak yagis diyordu oysa ki

dün doğum günüme geld iştee beklemiyordum hem de konuşmuştuk hala işler devam ediyor demişti, kaçmiş işten bana supriz yaptı geldi

anlamadımmm :26::26:

bi ben begenmiyormuşum galiba o kadını

yoo cidden o kurler bir anda sornadan da etki yapabiliyorlarmış ama düzenli kullanırsan tabi hem benm de saçlarım kısa gayet de memnunum

Bugün sarılan yarın sevgili olup öpüşme faslına gelir diyorum kız :)
Yok öyle değil işte benim saçlarım kıvırcık ve yüzüm yuvarlak o yüzden yakışmadı

Bugün sarılan yarın sevgili olup öpüşme faslına gelir diyorum kız :)
Yok öyle değil işte benim saçlarım kıvırcık ve yüzüm yuvarlak o yüzden yakışmadı

hee o kadar hızlı ilerlemeyiz sanırım ama ilerde o günlerde gelir elbet

uzar yavrum hep kısa kalacak hali yok sen o kürleri düzenli kullan mutlaka faydasını görürsün

Keşke güzel olduğumu bende hissetsem:26:
Evet saçlarım belimdeydi hemde
Yaa ne guzel ellemeseydin keskee
Benimde benimde saclarim erkek arkadasim uzat uzat dedi diye uzattim artik kiyamiyorum ama senin yasadiginini yasasam bende o hirsla kestirebilirim galiba. Yapmissin bi hata simdi uzatmaya calis uzun sac candir
anlamadımmm :26::26:

bi ben begenmiyormuşum galiba o kadını

yoo cidden o kurler bir anda sornadan da etki yapabiliyorlarmış ama düzenli kullanırsan tabi hem benm de saçlarım kısa gayet de memnunum

Sen sana benzettikleri icin begenmiyorsundur
Benide adrianaya benzetirler halbuki ben hicbegenmem o kadini

Benim de herkes çok beğenirdi sanırım artık belime gelmesi için çok uğraşmam laIm
Evet o hırsla kestim ya

senin de begenmedigin kadın dünya güzeli

o yok canım, zaten geç gelebildi yanımıza, bide işten kaçıp geldigi için resimlerinin konulmasını istemedi
Tabiki salladim yok oyle birsey
Benim de herkes çok beğenirdi sanırım artık belime gelmesi için çok uğraşmam laIm
Evet o hırsla kestim ya

Olan olmuus ama koku sende nasilsa uzayacaaaak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…