Gizem'li Muhabbet Topiği :)

anlamadımmm :26::26:

bi ben begenmiyormuşum galiba o kadını :KK30:

yoo cidden o kurler bir anda sornadan da etki yapabiliyorlarmış ama düzenli kullanırsan tabi :KK34: hem benm de saçlarım kısa gayet de memnunum :KK8:

Bugün sarılan yarın sevgili olup öpüşme faslına gelir diyorum kız :)
Yok öyle değil işte benim saçlarım kıvırcık ve yüzüm yuvarlak o yüzden yakışmadı :KK43:

Bugün sarılan yarın sevgili olup öpüşme faslına gelir diyorum kız :)
Yok öyle değil işte benim saçlarım kıvırcık ve yüzüm yuvarlak o yüzden yakışmadı :KK43:

hee o kadar hızlı ilerlemeyiz sanırım ama ilerde o günlerde gelir elbet :KK23::KK23:

uzar yavrum hep kısa kalacak hali yok :KK34: sen o kürleri düzenli kullan mutlaka faydasını görürsün :KK34:

Keşke güzel olduğumu bende hissetsem:26:
Evet saçlarım belimdeydi hemde :KK43:
Yaa ne guzel ellemeseydin keskee
Benimde benimde saclarim erkek arkadasim uzat uzat dedi diye uzattim artik kiyamiyorum ama senin yasadiginini yasasam bende o hirsla kestirebilirim galiba. Yapmissin bi hata simdi uzatmaya calis uzun sac candir :KK1:
anlamadımmm :26::26:

bi ben begenmiyormuşum galiba o kadını :KK30:

yoo cidden o kurler bir anda sornadan da etki yapabiliyorlarmış ama düzenli kullanırsan tabi :KK34: hem benm de saçlarım kısa gayet de memnunum :KK8:

Sen sana benzettikleri icin begenmiyorsundur
Benide adrianaya benzetirler halbuki ben hicbegenmem o kadini :KK1:

Yaa ne guzel ellemeseydin keskee
Benimde benimde saclarim erkek arkadasim uzat uzat dedi diye uzattim artik kiyamiyorum ama senin yasadiginini yasasam bende o hirsla kestirebilirim galiba. Yapmissin bi hata simdi uzatmaya calis uzun sac candir :KK1:

1:

Benim de herkes çok beğenirdi sanırım artık belime gelmesi için çok uğraşmam laIm :KK43:
Evet o hırsla kestim ya :KK43:

senin de begenmedigin kadın dünya güzeli :KK53::KK53:

o yok canım, zaten geç gelebildi yanımıza, bide işten kaçıp geldigi için resimlerinin konulmasını istemedi :KK1:
Tabiki salladim yok oyle birsey :KK1:
Benim de herkes çok beğenirdi sanırım artık belime gelmesi için çok uğraşmam laIm :KK43:
Evet o hırsla kestim ya :KK43:

Olan olmuus ama koku sende nasilsa uzayacaaaak

X