Giyiminize karışan varmı tatilde ailenizle anne baba kardeş bikini giyebilinirmi?

Merhaba ben tatile birtek eşimle gidiyorum kaynvalide kayınbabadan çekiniyorum rahat etmiyorum bikiniyle ama kalabalık gidecek olursak bir kimono yada shortlu birşeyler tercih ederdim sanırım aile yapılarına da bağlı bir durum aslında biz ailece çok birbirimizi kısıtlayacak birileri değiliz ama büyüklerim diye dikkat etmeye çalışırım onun dışında ben Zaten kısa ve açık giyinen biriyim :)

Bikini olayı sadece kocamın yanında kimsenin görmediği.yerde olur yani evimizde yatak odasında))
Tatilde ise denize ıssız koylara gidiyoruz. Otelde ise kadınların oldugu havuza.giderim.
Aile baskısı veya eşimin baskısı ikazı yok rahat edemiyorum vicdanen rahatsız oluyorum.

Bikini olayı sadece kocamın yanında kimsenin görmediği.yerde olur yani evimizde yatak odasında))
Tatilde ise denize ıssız koylara gidiyoruz. Otelde ise kadınların oldugu havuza.giderim.
Aile baskısı veya eşimin baskısı ikazı yok rahat edemiyorum vicdanen rahatsız oluyorum.
Yatak odanızda havuz nem yapmıyor mu

X