Giyim tarzı önerisi

emmasophia

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2024
249
52
Kızlar selam. ya ben yaşımdan küçük gösteriyorum giyim tarzım da hala öğrencilikten kalma üniversite öğrencisi sanırsınız görseniz ama yani yaşım da artık küçük değil 33.kadın kadın giyinmek istiyorum ben de bir tarzım olsun vs nasıl yapılır ne yapılır tavsiye almak istedim

Blazer ceket giymiyorsan giyebilirsin. Blazer ceket, tişört, jean. Güzel kombin oluyor. Ya da günlül giyimde midi elbiseler şık duruyor.

benim de bir tarzim yok. haritamda venusün v'si yok. ondanmis:)
cozum olarak ben ne kadar icim bayilsa ve gezmeyi sevmesem de moda - kombin sayfalarini falan gezmeye basladim. zamanla az cok sevdigim bir tarz oldu ona benzer kiyafetler almaya başladım. kapsul gardrop duymus muydun? dolabinda az ama oz kiyafetin olsun, kiyafetlerin-aksesuarlarin hepsi birbirine uysun demek
mesela hmnin su model bir mini elbisesi var. makinadan da ciksa, sirt cantasina da tiksan asla kirismiyor
aynisinin birkac ayri rengini aldim, hepsi beyaz agirlikli ustu farkli sekilde. bunlari beyaz spor ayakkabiyla da giyebiliyorum hasir sandaletle de. ayni sekilde beyaz canta da uygun hasir canta da.
bir tatile giderken mesela birkac tanesini atıyorum hemencecik şık oluyorum .
onu disinda yuksek bel + crop ikilisini seviyorum.
yine tatildeysem yuksek bel kot sort üstüne kırmızı- beyaz- sari- yesil - lacivert renklerde crop giyiyorum. altina ayni hasir /beyaz ayakkabi, ustune ayni hasir/beyaz kol cantasi
:) bitti gitti mesela tatil cantam bundan ibaret.
gunluk hayatta da birkac tane cok kisa olmayan keten rengi, siyah renk ve etnik desenli elbisem var. yuksek bel mom jeanslerim var ustune o saydigim cropslarin hepsi uyuyor.
elbjse olunca kombin derdin olmuyor. pantolonlarin hepsi yuksek bel olunca da ustune croplardan sec begen giy..
neredeyse hic ne giyinecegim diye dusunmeden yaz bitiyor bile.
ilkhabar yazda şik bile sayılırım. ama benim de güz ve kis dolabim neredeyse sifir. Bu sene eger üşenmezsem ayni sekilde sevecegim bir tarz bulup bir seyler almaya baslayacagim

Teşekkür ederimSadece giyim de değil dişil enerji midir o da mı yok acaba bende yani güzel de kadınım ama bişeyler eksik gibi geliyor bende ne bileyim

Yönetici gezegenim venüs ama makülenin dibiyim

Ben de teraziyim. Hard bi seksilik var bence. O da yeter ya amaan. Betty boob diil de zeyna olalım biz de.
İşte güzellik seksilik kombinasyonu var benim burçlarda ama bende birşeyler eksik küçük kızları görüyorum 17 18 benden kadınsı duruyorlar ya sırrı nedir çözemedim

Topuklu giyemem mesela boyum çok uzun oluyor ayaklarım taraklı ve 40 giyiyorumtakma tırnak taksam takılır kalır bir yerde estetik hiç sevmediğim bir olay zaten açık saçık da giyinemiyorum çok ne bileyim ne yapılır

Gülse Birsel de kazulet ama çok severim aşıkım herkes aynı olacak diye bi şey yok ki

Ben de 33 yasindayim ve ben de kucuk gosteriyorum. Ben buna cok mutlu oluyorum acikcasi :) 26-27 saniyorlar. Ben de kadin kadin giyinmiyorum valla gosterdigim yasin tadini cikariyorum. Yanimda oglum yoksa anne olduguma kimse inanmaz. Bence buyuk nimet tadini cikarin :)

Gülse Birsel de kazulet ama çok severim aşıkım herkes aynı olacak diye bi şey yok ki
Yok o kadar uzun değilim ben 170im de yani topuklu 176 falan Ben sevmiyorum ayaklarım sorunlu bi de.diğerleri de deidğim şeylerden yapay geliyor bilmem ki nasıl dişilik oluyor

Beni de işte öğrenci sanıyorlar bu yaşta kot üstüne ne bulursam giyiyorum dışarda kadınları inceliyorum da ne kadar kadınsılar diyorum küçük kızlar bile ne giymek ne yapmak gerekir diye belki boş yere dert ediyorumdır

Tabiki bos yere.. bundan bi 10 yil sonra boyle bi sansiniz olmicak. Ben sort etek yada sort ustune badyler falan takiliyorum. Arada daha ciddi giyiniyorum kot ustune kisa gomlekler. Zaten naparsam yapiyim yasimdan kucuk gorunuyorum. Tarzim olmayan bisey giydigimde uzerimde emanet duruo. Bundan on yil sonra smdi 26 gorunuosam ozaman 36 gorunucem. Ozaman dusunuruz ona gore giyiniriz :)

O da doğru belli bir yaştan sonra zaten kadın kadın giyincez genç kız gibi görünürken boşuna takmayayım o zaman annem de diyordu avantaj genç görünmek şükret diye sağolun

Elbise elbise elbise. Elbise kadar kadının dişil enerjisini yükselten birşey yok bu yaz full elbise giydim daha da ne kumaş pantolon ne kot pantolona dönerim . Dolabını agirlikli olarak elbiseye cevirecegim. Ortaminiz resmiyet ağırlıklı değilse hafif vücuda oturan midi boy triko veya kumaş elbiseler secebilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…