Gittiğim doktor test sonucumu yorumlamadan gönderdi ! Kan pıhtılaşmam var mı ?

Genel olarak evet yapıldı tüm testler smer testi yapmadı yaşın küçük daha dedi inşAllah hakkımızda hayırlısı olur evet baya büyükdü yani ne diyim ki zor ya bi daha aynı şeyi yaşarmıyım korkusu bi yandan kendi elinle evladını toprağa koyuyon bi yandan Allah kimseye yaşatmasın

Iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım ❤ En kısa zamanda Allah dilediğin tüm duyguları sana yaşatsın inşallah

Hayırlısı olsun inşallah Sağlıklı doğar inşallah merak etme

Iyi dileklerin için çok teşekkür ederim canım ❤ En kısa zamanda Allah dilediğin tüm duyguları sana yaşatsın inşallah
Amin cümlemizi inşallah Bugün dahiliye doktoruna gittim Vitaminlerimin hangisi düşük hangisi yüksek bilmek istedim sonuçta yumurtanın gelişimi her şey etkileyebilir. Durumu anlatınca testi gösterdim bu sonuçlar gebeliğe ciddi bir risk temsil eder dedi hamileliğin sağlıklı devam edebilmesi için tedavi edilmesi gerekir dedi. Allah çözümü olmayan bir dert vermesin çok mutlu oldum gerçekten en azından testim yorumlandı ve neyim var biliyorum artık.

Genetik kaynaklı olabilir düşükler. 1 heterozigot gen var çok önemli değil. Tıbbi genetikte eşinizle birlikte kan verip kromozom analizi yaptırın. Bu sonucunuzu da gösterin

Genetik kaynaklı olabilir düşükler. 1 heterozigot gen var çok önemli değil. Tıbbi genetikte eşinizle birlikte kan verip kromozom analizi yaptırın. Bu sonucunuzu da gösterin
Genetik testi de yaptık ikimizin de temiz çıktı. Sadece trombofili kan pıhtılaşması gösteriyor. Yüksek mi düşük mü bilmiyorum daha kadın doğum uzmanına gitmedim ama etkiliyormuş ve ciddi bir risk temsil ediyormuş dahiliye doktorun dediğine göre. Ki bende öyle düşünüyorum çünkü düşükten sonra 4 ay boyunca adetim pıhtıli geldi. Aspirin kullanmaya başladığım ay adetim normal geldi

Ben de çok sevindim canım senin adına güzel haberlerini bekliyoruz burdan

Benim 3 4 homozigot genim var sizinkine göre daha riskli, kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. Bence rahat olun çok yüksek değil pıhtılaşma.

Benim 3 4 homozigot genim var sizinkine göre daha riskli, kan sulandırıcı iğne kullanıyorum. Bence rahat olun çok yüksek değil pıhtılaşma
2 kere düşük yaptığım için rahat edemiyorum valla! Ne yaparsam yapayım akışına bırakacam diyorum ama olmuyor. Önlem almak istiyorum sadece 3. kez daha tekrarlanmasın diye. Çok riskli değil diyorsun ama düşükten sonra adetim sürekli pıhtıli gelmeye başladı o yüzden korkumdan ilaç kullanmak zorunda olduğumu hiss ediyorum bı türlü ikna olamıyorum sadece 1 geni bozuk olup ilaç kullanan çok insan gördüm bu sitede bakalım doktor ne diyecek onu merak ediyorum

Benim de 2 gebeliğim sonlandi kürtajdan sonra adetlerim çok sulu olmasına rağmen pıhtı da vardı dr lar bir sebep bulamadı. Pıhtılaşman çok fazla değil o yüzden sakin ol demek istedim tabii ki önlem olarak kan sulandırıcı iğne verilir sadece bunu kafana takıp abartma kendini üzme. 12. Haftaya geldim hala yaşıyor mu diye korkarak yapıyorum her iğnemi ama sakin kalmayı öğrendim artık. Alacakları nefes varsa acayip güçlü tutunuyorlar..

Benim de 6 haftadan sonra düşük oldu ilk düsümdü.Dr bazı testler istedi ama randevum haziranda test sonucum çıktı çok merak ediyorum.Bilginiz ya da fikriniz varsa paylaşır mısınız
Benim de 6 haftadan sonra düşük oldu ilk düsu.Dr bazı testler istedi ama randevum haziranda test sonucum çıktı çok merak ediyorum.Bilginiz ya da fikriniz varsa paylaşı

Eklentiler

• Screenshot_20220515-130525.jpg
    57,9 KB · Görüntüleme: 78
  • Screenshot_20220515-130518.jpg
    56,3 KB · Görüntüleme: 76
Herşey normal çıkmış..

merhaba benimde 2 dusuk var 5 ve 6 hafta ama 6. Haftalik olan dusuk degilde kalp atisi durdu 6+4de bende baktırmak istiyorum genetik ve pıhtılasmaya devlet veya universte hastaneleri yapiyor mu ucret oluyor mu acaba ozelde sordum doktorum pahali olur simdilik gerek yok dedi ama pko var zaten gec gebelik elde ediyorum kaybetmek istemiyorum bir kere daha olursa cunku sonuclarda baya suruyor

Devlet hastanelerinin tıbbi genetik bölümünde yapılıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…