Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Gitti gidiyorda satılan makyaj urunlerı hakkında

Modesty

Canım sıkıldıkça
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2009
192
163
Kızlar gıttı gıdıyorda MAC makyaj urunlerı cpk uygun fıyata satılıyor ne iş sahte mı o urunler?

hayır canım çoğu sahte değil..
ben alıyorum arada.........

Tesekkurler pamukelf
cok dusuk fıyatlar gordum ıskıllendım...

kızlar aldanmayın bence ordakilerin çoğu sahte pazarda satılanlardan bi farkı yok.gerçekse bile son kullanma tarihi geçmiş ürünlerdir.

çok haklısınız bencede gözünüzle yakından görüp dokunamadıgınız ve test edemedıgınız bir ürüne yanaşmayın çnkü iadede olmuyor paranıza yazık edersınız. biraz az fazla verın parfümeriden bakın deneyerek alın içinize sinsin. Ordakı orjnal şişesınde satılan parfümler ble orjınal fıyatına ama orjınal degıl yazın antalyada gördüm orjnalının tıpkısı antalyada 30 lıraya turistlere satılan 2dk snra gökyüzüne karışan kalıcılıktan gr olmayan sahte ürünler işte

kızlar ben aldım sakın almayın çoğu sahte max factor rimel ve chanel makyaj seti aldım rimeli açar açmaz kafası koptu makyaj seti de kutusundan fırçasından herşeyinden belli sahtelikfışkırıyor.sakınnnnn aldanmayın

CLEVER bende cesaret edemıyorum. strawberry de cok uygun ama onada cesaret edemıyorum.
Yuksek ıhtımal ne kadar farklı olursa olsun ben magazadan alıcam sanıırmalacaklarımı fıyat cok farkedıyor ama duusndum tasındım yok bende o cesaret

sahte.
tek kelimeyle sahte.
3 buçuk ytlye max factor ruj varsa ve satılıyorsa bilinki sahte..

KESıNLıKLE SAHTE.max factor amblemi bile değişik farkettiyseniz oradaki.normal yani orjinal max factor amblemine bakın bir de gittigidiyordaki o fotoğraflarını çektikleri max factor dedikleri markaların amblemine bakın yani logosuna.o zaman anlarsınız.ben de alacaktım makyaj seti.baktım anlamadım çok ucuz geldi.ben strawberry.net ten aldım elizabet arden.orjinal satıyorlar hem de 457 liralık ürünleri 122 ye aldım.

Kesinlikle sahte olduğunu düşünüyorum. 50 TL olan bir ürünü nasıl 10 TL ye satabilirler ki?
Bana kalırsa sakın almayın derim kızlar,cildinize yazık....

arkadaslar strawberry de cok ucuz kargo yok gumruk yok tum bunlara ragmen nasıl bu kadar ucuz ? Nıye yurt dısında sahte urun gelıyor olmasın yada bayat urun yada fason urun? nasıl guvenıyorsunuz? benıde guvendırın fıyat cok makul... :kedi:

başarı ödülü almış bi site orası.ürünleri orjinal.eskiden tekin acardan aldığım için ben aynı şeyler geliyor.o yüzden yani

başarı ödülü almış bi site orası.ürünleri orjinal.eskiden tekin acardan aldığım için ben aynı şeyler geliyor.o yüzden yani

emin misiniz strawberry'nin orjinal oldugundan.. ben de almayı düşünüyorum da=/

Ya 50 tl ya aldığım bourjois fondötenim 9 tl ya satılıyor bence mümkün değil orjinal olması.

emin misiniz strawberry'nin orjinal oldugundan.. ben de almayı düşünüyorum da=/

Strawberry dünya çapında satış yapan bi site ve kesinlikle orjinal ürünler satıyor.Düşünmeden alışveriş yapmanızı tavsiye ederim.Bu arada gümrük yok diyen bir arkadaş olmuş ama gümrük bedeli var parfümlerde.

arkadaslar 9 tl ye max factor 15 tl ye mac gloss olmayacagını herkes anlasın
bu urunler bence turkıyede uretılıyor yanı sahte veya ıran ırak gıbı yerlerde mı uretıyorlar anlamadım kı
marka bırsey her yerde pahalıdır
gıttıgıdıyordan o 9 ytl lık max factor rımellerden alma hatasına dustum
sahteydı fiyatı zaten urunun durumunu acıklıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…