Gicirdayan Bazaa yardımmm!

Kanuna göre aynı arızadan üç kez servis geldiği zaman ürünün değiştirilmesi gerekir
Servis formları elinizdeyse genel merkezlerini arayın ve özellikle bu resmini koyduğunuz tuvalet kağıdı çözümünün resmini de gönderin, değiştirmek zorundalar, yasa böyle

Açılıp kapanmasını sağlayan yağlarını metal gördüğünüz tüm aksanını yaglayin...bende rezalet bir gicirtidan böyle kurtuldum

Eğer gıcırdayan sadece başlıksa onu çıkarıp başlıksız kullansanız daha iyi olmaz mı. Benim hiç başlığım olmadı bilmiyorum o yüzden çok mu gerekli bişey bu?
Benim de istikbalden bazam vardı üstünde zıplayan zıplayana olmasına rağmen gıkı çıkmazdı. Direk komple firmayı da genellememek lazım

Satış sonrası hizmet de genelleme yapsak yine istikbal sınıfta kalır.
Başlık hem görsel hem de yastıklar geri gitmez mi ne biliyim bende hic basliksiz kullanmadım duvardan kafamız usumesin diye heralde :)

ya bizim de gicirdiyordu yatagi degistirdik rahatladik ama siz baza diyorsaniz bazadir. bi tuketici haklari dernegi ile gorusun size ucretsiz destek vericeklerdir. ayipli mal olup olmadigini soylerler. keske size sunduklari cozum yolunu bir servis tutanagina yazdirsaydiniz.

Bence tüketici haklarına başvurun..

Çözümü yazılı istemek hiç aklıma gelmedi hoş bunu kağıda da dokmezlerdi ya neyse.

Konuyu büyük bir zevkle hortlatıyorum arkadaşlar. Bir sene önce taşındığım evin zeminleri pek iyi değildi işçilik açısından. Sanırım yer yamuktu. Zamanla eşimle olan kilo farkımızdan dolayı da eşimin olduğu yer gıcırdamaya başladı. Bir süre sonra da benimki. Başta problem etmedik ama ses artıp da oğlumuzu uyandırmaya başlayınca yatakta kımıldamaya korkar olmuştum. Gezmediğim forum kalmadı. Sabun sürdüm yağ sürdüm vs vs hiçbir işe yaramadı. Sonra es kaza bir forumda yorum gördüm, adam wd40 diye bir şey sıkmış, ses geçmiş. 6 ay sürmüş etkisi bilmem ne. Aldım kullandım, bir haftadır falan gram gıcırdama yok. Vidaların olduğu yere falan sıktı eşim. Marketin birinden de 15 tlye aldık. Kafam rahat etti valla, bazayı çöpe atmayı düşünüyordum artık o hale gelmiştik. Reklam gibi oldu ama reklam değil, deneyin görün :)

Gres yağıyla yağlasanız. Çözüm buldunuz mu bilmiyorum ama. İki farklı markanın bazasını kullandım bir sorun yaşamadım. O başlık kısmı tahta olması kötü ama.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…