Gicirdayan Bazaa yardımmm!

Tahta değil sanırım çünkü bazayi açınca da aynı sesler geliyor. Demirlerinde bir şey var sanırım
neyse ne sonuçta sen memnun değilsin üstelik 1 sene olmamışken yazdıklarımı uygula gerçekten işe yarar

Kaldırınca yanlarda dik duran destek milleri var ya onun içinde olabilir yaylar. Ben de hiç bakmadım.

Otomobil kullananlar bilir (ben eşimden gördüm tabi) sprey yağlar var ucu böcek ilacı şişesi gibi pipetli. İçine onlardan fıslat.
Hiç bir şey fislatmayacagim bu sorunu çözmesi gereken kişi ben değilim onlar.

Tam oturmuyor dedin ya .ara söyle onu. Benim kapaklar degistikten sonra oturuyor hava da değil artik

Ben servis cagirmayada utanıyorum gelecekler şimdi elle bakacaklar oturacaklar ne bileyim gıcırdamayacak ne diyecem şey yaparkenmi gicirdiyor diyecem

hayır e posta değil eskiden yazdığımız mektuplardan netten fabrikanın açık adresini bul yada gelen servise adres sor ve iadeli taahhütlü gönder hatta sonuna ekleme yap seks hayatımızı bile etkiliyor diye değiştirmek zorundalar

Ben servis cagirmayada utanıyorum gelecekler şimdi elle bakacaklar oturacaklar ne bileyim gıcırdamayacak ne diyecem şey yaparkenmi gicirdiyor diyecem
İşte sinir olduğum nokta bu. Gelip oturuyor yatağıma hani ses diyor. Al evine götür bir gece eşinle test et mi diyeceğim

hayır e posta değil eskiden yazdığımız mektuplardan netten fabrikanın açık adresini bul yada gelen servise adres sor ve iadeli taahhütlü gönder hatta sonuna ekleme yap seks hayatımızı bile etkiliyor diye değiştirmek zorundalar
Senin mesajlarını aratip tekrar bakacağım.
Dediğin şekil de yollayacagim. Teşekkürler

İşte sinir olduğum nokta bu. Gelip oturuyor yatağıma hani ses diyor. Al evine götür bir gece eşinle test et mi diyeceğim
Yat ve test et de
sağa sola dönsün görsün:sinirli:
oturmakla tabiki anlaşılmaz

Ayni dert. Istikbal baza ve gicirti. Artık yataktan kalkarken çocuk uyanmasin diye belli noktalara dokunuyoruz :)

Bu da riskli. Hem üstünde yatak var hem de altı dolu yağ lekesi olur.
Öyle damlayacak kadar sürmüyorum. Pamuğa sürüp hafifçe dokunduruyorum. Ama ben de bir kalıp sabunu deneyeceğim hem mis gibi beyaz sabun kokar.

Ayni dert. Istikbal baza ve gicirti. Artık yataktan kalkarken çocuk uyanmasin diye belli noktalara dokunuyoruz :)

Evet bizde türlü hareketlerle kalkiyoruz yataktan. Yine de ses oluyor . Hiç birinde ses cikmasa o son hamle var ya kalkarken onda çıkıyor

Kilimden aldım ben hiç ses çıkarmıyor

Arkadaşlar bizde bellonayla baza degıl ama yataktan dolayı cok sorun yaşadık. .. servısten gelenler sacma sapan tavsıyerlerde bulunuyırdu. Yatagı göturduler hiç bi iyileşme olmamıştı bırde yatagı kirletmişlerdı... her yeri toz olmuştu. Eşimde bunların resmini vektı fişede sorunlu müşteri yazmışlardı onunda resmini cektı boydağın birinci yetkılısıne twtırdan mesaj attı maıllede bu resimleri attı ertesi gün aradılar özür diledıler sıfır yatakla dğiştik bubyatk diger uayak arasına 300 falan vçfark vardı yerşnede nevrsim falan aldok.. salon ve yaatk odamız beloona hiç memnun degiliz dolap kapagı bozuk kac kere dedik yapmadılar. Bi daha tövbe ettik bellonaya..

Arkadaşlar bizde bellonayla baza degıl ama yataktan dolayı cok sorun yaşadık. .. servısten gelenler sacma sapan tavsıyerlerde bulunuyırdu. Yatagı göturduler hiç bi iyileşme olmamıştı bırde yatagı kirletmişlerdı... her yeri toz olmuştu. Eşimde bunların resmini vektı fişede sorunlu müşteri yazmışlardı onunda resmini cektı boydağın birinci yetkılısıne twtırdan mesaj attı maıllede bu resimleri attı ertesi gün aradılar özür diledıler sıfır yatakla dğiştik bubyatk diger uayak arasına 300 falan vçfark vardı yerşnede nevrsim falan aldok.. salon ve yaatk odamız beloona hiç memnun degiliz dolap kapagı bozuk kac kere dedik yapmadılar. Bi daha tövbe ettik bellonaya..

Ben ilk defa birsey aldım böyle istikbal Bellona ayarinda. Bir daha da almam tövbe.

Ahhhhhh bi ben degilmisim muzdarip kızlar çözümlerinizi okudum ama hepsi geçici oluyor tek çare değiştirmek galiba

Bizim bazanın altından çat çut ses geliyor ilk yatarken ve kalkarken. Bir çözümü var mı acaba?

X