geyik ordinaryus profesörleri burada

ben daralırım ev çok sıcak.kışın sadece tişört ve şortla bile oturulur.hırka kazak hiç giymeyiz.kadife altı da 2 gündür giyiyorumağrım geçsin dye.normalde ince ev pijaması giyerim .çorap da giymeyiz evde. o kadar sıcak
söylesene baştan o daha iyi
şort giy altına böyle saten olsun
üstünede ince askılı atlet

Wuhuuu :KK30:benim yok düz siyah laylon çorap var ama Otrera Otrera inatla onun tanga olduğuna inanıyor

Bu arada az önce aklıma gelmemişti de yeni geldi. Siz Otrera Otrera yla birbirinize laylon çoraplarınızı atıp yorumluyonuz mu :KK70:friendship goals

Ya:KK70::KK70::KK70:ayıptır söylemesi Otrera Otrera 'ya boydan foto atmıştım da arkadaki çekmece açık kalmış oradan gördü
Arkadaşlar beni böyle edepsiz konulara etiketlemezseniz sevinirim. Terbiyemi bozuyorsunuz :63::KK12:

Merhaba kızlar bugün yanma şikayeti ile idrar yolu enfeksiyonu oluyordum sürekli tekrarlıyordu ürolojiye git demişti doktorum idrar kültürü temiz çıkınca da doktor kadın doğum vajinal akıntı testi yapmasi gerek idrar yollarıyla ilgili değil dedi. Ben bakire değilim ama bu vajinal akıntı testi alırken anlaşılır mı

X