geyik ordinaryus profesörleri burada

Makyaj yapan erkek konusunda çok çirkinleşmişler bazı üyeler
onu okudum şimdi. Orda biraz iletişim sorunu da olmuş. Mesela bunu isteyerek yapan yada ticari amaçla yapan kişiler de var. Şimdi misal sosyal medya ve TV de adamlar para ve dizi film için full makyaj yapıyor. Erkek Modeller mankenler yapıyor. Bazıları da sanatsal çalışma için yapıyor. Bunun dışında kalan kişiler de daha feminen hissetigi için yapabilir ama bundan kime ne. Düşüncelerini dile getirirken "seninki komple yanlış, hepiniz yanacaksınız, hepiniz düşmansınız" tarzı konuşmalar da doğru değil. Bir şey söylerken yada yazarken beni neresi ilgilendiriyor diye düşünmek gerekiyor sanırım.

Hem sakallı errrrrkek gibi erkek görünümündeymişler hem makyaj yapıyorlarmış
işte yapıyorlar sakallı ünlülerde.rimelle kirpikleri ayrılıyor ki tv de yakışıklı gözüksünler ya da fotoğraflarda.kaşları da boyanıyor.arkadaşım var bu sektörde o anlatırdı.ama adamlar bayağı erkek yumuşak falan olmuyorlar amiyane tabirle

Hem sakallı errrrrkek gibi erkek görünümündeymişler hem makyaj yapıyorlarmış
Benim lisede gerçekten bu çeteler olur, her teneffüs birileriyle tekme tokat kavga ederler. Öyle biri benim yakın arkadaşımdı, adamın düzleştiricisi vardı, acayip bakardı kendine. Konu sahibinin oğlu bunu yapsa ağıt yakmaya başlardı heralde

Konu sahibi erkekliği kaptan mağara adamıyla özdeşleştirmiș

Şu da var, dinen baksan temiz ve bakımlı olmak tavsiye edilir, erkekler saç uzatır, sürme sürer, güzel koku sürer.
Kültürel olarak baksan yine erkekler saç uzatır, boncuk küpe takar, örerler uzun uzun şekilli şekilli, savaş boyaları falan da sürerler,dövmeler yaptirirlar renkli renkli. Şimdi bunlara kalkıp siz erkek değilsiniz desek carpiliriz

İşte metroSEKSüel içinde seks geçiyor ya o yüzden çok ayıp. Dejenere ceycey seni
dur bir ajdar açayım kendime.grupp olalımm gruppp diyor ya o muhteşem sesiyleee.edit:benim koca bu adam nasıl benim meslektaş olur derdi eskidennn mühendislerin yüzkarasıymış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…