geyik ordinaryus profesörleri burada

Bizi beğenmeyen öğretmenlerime görün görün. Fen lisesi mezunuyum, öğretmenler zırt pırt bizden şikayet ederdi aşık olmadık onlara diye mi bunlar
sen nasıl çalışkan oldun hele bir anlat bakalım.aile baskısı varmıydı derslerde yardım ederler miydi?yoksa içinde mi vardı başarı aşkı?örnek alalımmm biraz

Avokado çok pahalı
Seven sevdiğine avokado alsın
Kaçırmasaydın avokadoysa ceycey

Aman şikayet etmek öğretmenlerin huyunda var bence
Mezun olurken yükleniyor
Günlük şikayet hedefinizi tamamlayınca yaz sıcağında klimalı ortama giren Bülent Ersoy gibi Allahu Tealaya hamdü senalar olsun diyor musunuz?

sen nasıl çalışkan oldun hele bir anlat bakalım.aile baskısı varmıydı derslerde yardım ederler miydi?yoksa içinde mi vardı başarı aşkı?örnek alalımmm biraz
Dört buçuk yaşında kendi kendime okumayı öğrendim. O zaman kardeşim yoktu. Annemle babam işe gidiyordu bana anneannem bakıyordu yani yalnızdım. Kitap okumaya sardım deli gibi. Okumayı falan bilerek gidince ilkokul kolay oldu. Ortaokul da. Başarı isteği hep vardı, bir de mükemmeliyetçi biriyim. Çok iyi olmayınca, ne demekse çok iyi, çıldırıyordum. Ailem de tabii başarı istedi, hatta bunu hiç hoş olmayan biçimlerde ifade ettiler maalesef. Derslerime kimse yardım etmedi. Bana hiç ödev yaptıran olmadı. Çünkü ben hepsini kendim yapar bitirirdim. Anneme soru sormuşluğum çok azdır. İlkokulda lisede ders çalışmadım. Klişe olacak ama dersi derste dinlemem yetiyordu. Lisede çalışmaya başladım ama yoğun depresyon ve anksiyete bozukluğu yüzünden çalıştığımdan pek verim alamadım. Kapasitemin çok altında bir performans sergiledim. Sınavlara girerken elimin titremesinden kalemi tutamadığım oluyordu zira. Şimdilerde formumdayım ama. İnşallah böyle devam eder.

Ben de okudum şimdi de
Yorumlar beni asıl deli etti
sorma giggles fareye minik böcek muamelesi yapmışlar.kızın ödü patlamış ne var ki farede git yat odana bile denmiş.Ankara da olsaydı ben ona misafirhane de yer bulurdum misafir ederdim bizim kurumda korkusu geçene dek bir iki hafta.

Ben insanlar başka insanların korkularını niye anlayamıyor çok merak ediyorum zaten
Aynısı hayvanlardan korkunca da oluyor

Ben insanlar başka insanların korkularını niye anlayamıyor çok merak ediyorum zaten
Aynısı hayvanlardan korkunca da oluyor
geçen ki bir konuda büyük köpeklerden korkuyorum yakınımda istemiyorum dedim diye hayvan düşmanı bile oldum ya a101 in içinde gezmeleri bile normalmiş ayol üşürlermiş pessssss.saldırdılar 2 kere diyorum yok yapmamışlardır diyorlar

Sen bilmiyorsun
yaşayan sen değilsin

Üstüme yazacağım ben de artık saygı duymakla beraber gerçekten ödüm kopuyor diye
Geçen bankanın önünde arkam dönükken sokak köpeği havlayarak arabaya koşmuş
Bana geliyor diye ruhumu teslim ettim o anda bana gelmediğini görene kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…