geyik burada :)

amin amin : )
su var çok şükür su güneşle ısınıyo ama benim asıl problemim başka yerde banyo yapamamam, rahat edemiyorum :/ eğer çok bunalırsam banyo yapamadığım için önce eşimi sokacam oraya ona banyoyu yıkattıracam sonra onada banyo yaptırıp kendim yıkanacam :KK70::KK70:
Hahaja :KK70: kaç gun kalacaksınız ki, kaç kere banyo yapmak zorunda kalacaksın :KK70:

Hahaja :KK70: kaç gun kalacaksınız ki, kaç kere banyo yapmak zorunda kalacaksın :KK70:
5 gün kalacaz :KK70: dayanmak için elimden geleni yapacam ama dayanamazsam pazar gidicez pazar evden çıkmadan duşa girsem salı girerim muhtemelen, yapmazsamda cuma yalovaya gidicez annemlere orada yapabilirim banyomu rahat rahat :KK70:

5 gün kalacaz :KK70: dayanmak için elimden geleni yapacam ama dayanamazsam pazar gidicez pazar evden çıkmadan duşa girsem salı girerim muhtemelen, yapmazsamda cuma yalovaya gidicez annemlere orada yapabilirim banyomu rahat rahat :KK70:
Koy gbi bi yerde sen sinek ilacni al baci dusta ztn guneste su isinir ne cok gittm koye ben hey gidi gunler hey :KK70: yilanlari unutmamak lazm arkadas olcaktk bz nerdeyse koyde :KK70:

İnşallah canımm, kısmet bir de bu işler artık ona inanıyorum ben ne kadar istesem de istemesem de bir anda olacak şeyler. Biri var ve zamanı var diyorum :))
Tabikide canim hersey kismet kismetin smdi nerde ne yapiyor km bilir belki yakininda belki uzagnda ama seni bulacak elbet ne yapiyorsa cabuk bulsun seni bakim :KK70:

X