geyik burada :)

Evlende yapma çocuk gorim seni ayı gbi olacgmi bilsem gene cocuk yaparm kz aman ins ayi gbi olmam da .d
Yok canım tabi ben de senin gibi düşünüyorum ama böyle çocuk olunca evlenince kilo alırsın dediklerinde sinirlendiğim için öyle diyordum sanki onlara alcam kiloyu benden daha çok düşünüyorlar

Yok canım tabi ben de senin gibi düşünüyorum ama böyle çocuk olunca evlenince kilo alırsın dediklerinde sinirlendiğim için öyle diyordum sanki onlara alcam kiloyu benden daha çok düşünüyorlar
Ay sorma hele biri var evli komşu basenlerme kalcama laf eder cok kilolusun kadnda gor yuruyen bidon kendine bakmiyor bana laf ediyor

Ay sorma hele biri var evli komşu basenlerme kalcama laf eder cok kilolusun kadnda gor yuruyen bidon kendine bakmiyor bana laf ediyor
Hep öyle olur genelde kendileri ne kadar kilolu olduğunu gormezler ama başkasnın bir iki kilo fazlası olsa hemen gozlerine batar. Benim de yengem çok kilolu mesela biryere gider gelince der ki ayy şu Fatma da ne kadar kilo almış benden iri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…