geyik burada :)

Bende sana yazarken bir pikolata goturdum meselaaa

Kardesin yemekdasim benim ya afiyet bal seker olsun gece yemeklerine evet diyorummm!!!

sana bir sır verim mi ben köpüklü yapamam kahveyi hep zamanında alamıyorum

eee niye yiyorsun kız madem ben elveda dedim arada bir dayanamazsam yiyorum sonra midem canıma okuyor
Hadi ya ben kahveyi süper yaparım beni kahvedaslarıma yapcam bi gün Eses07 @Dombik [/QUOTE]
Alırız birer kaşık selamlar sevgiler[/QUOTE]
hoşgeldin kuzummm

Hoşbuldum balım naber nasılsın o köpüklü kahve ne kız bana ekranımı yedirtecen
sana bir sır verim mi ben köpüklü yapamam kahveyi hep zamanında alamıyorum

eee niye yiyorsun kız madem ben elveda dedim arada bir dayanamazsam yiyorum sonra midem canıma okuyor[/QUOTE]
Yok yiyip uyursam sıkıntılı oluyor şimdi gece ayaktayım hatta sabaha bile uyumam o yüzden sıkıntı yok ama yiyip uyuyunca vay halime kalktığımda midem felç aynen.

Kilom 57 cok da degil ama benm kalçam cok basenim çok bel kismim ideal gobis te var biraz tabi ama basen kalca gitmiyor malesf tek derdm onlar smdilik senin kilo kaç kuzum
Ben de 52 53 arasında gidip geliyor hedefim 49du çünkü boyum çok kısa ama olmuyor aynen kalça basen gıcık oluyorum bende bir de göbek var yiyince fırlıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…