geyik burada :)

Ben sabah kalkinca hic bisi yemem.
Su icmem cok nadir bu aralar boyleyim

Aksam ekmek hic yemem yogurt ile yemegimi yerim

Ama gece olunca beni kimse tutamaz

Cipaler cekirdekler cikolatalar ne ararsan var

Sonundada sodaya gomuluyorum sabah 5 civarlarinda

Hoşgeldin hperi-, post: 42687052, member: 683017"]hoşgeldin feracem

bende eskiden yapardım da reflü gelince yapamaz oldum
Hoşbuldum balım naber nasılsın o köpüklü kahve ne kız bana ekranımı yedirtecen [/QUOTE]
sana bir sır verim mi ben köpüklü yapamam kahveyi hep zamanında alamıyorum

eee niye yiyorsun kız madem ben elveda dedim arada bir dayanamazsam yiyorum sonra midem canıma okuyor

[QUOT. İ yE="silemm, post: 42687112, member: 636706"]Hos geldin canim naslsn tansmsmydik senle? :)[/QUOTE]
İsmin biyerlerde. Hatırlıyorum ama çıkaramadım iyiyim sen nasılsın canım

[QUOTya "-Mahperi-, post: 42687126, member: 683017"]Hoşbuldumyapı m ım naber nasılsın o köpüklü kahve ne kız bana ekranımı yedirtecen [/QUOTE]

eee niye yiyorsun kız madem ben elveda dedim arada bir dayanamazsam yiyorum sonra midem canıma okuyor[/QUOTE]
Hadi ya ben kahveyi süper yaparım beni kahvedaslarıma yapcam bi gün Eses07 Munzevi Zencefil

[QUOTya "-Mahperi-, post: 42687126, member: 683017"]Hoşbuldumyapı m ım naber nasılsın o köpüklü kahve ne kız bana ekranımı yedirtecen

eee niye yiyorsun kız madem ben elveda dedim arada bir dayanamazsam yiyorum sonra midem canıma okuyor[/QUOTE]
Hadi ya ben kahveyi süper yaparım beni kahvedaslarıma yapcam bi gün Eses07 Munzevi Zencefil [/QUOTE]
neredeee olmuyor kız ne bunun püf noktası bilemedim

Soda içebiliyorsan güzel ama çok fazla abur cubur yeme ( kardeşime de diyorum o pek takmıyor beni bak şuan bile masada birşeyler götürüyor
Hergun yenilmediği surece sıkıntı yok ama bünye meselesi biraz da. Benimki kaldırmıyor

[QUOTya "-Mahperi-, post: 42687126, member: 683017"]Hoşbuldumyapı m ım naber nasılsın o köpüklü kahve ne kız bana ekranımı yedirtecen

Hadi ya ben kahveyi süper yaparım beni kahvedaslarıma yapcam bi gün Eses07 Munzevi Zencefil [/QUOTE]

Alırız birer kaşık selamlar sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…