geyik burada :)

sorma canım hala bitmedi kusura bakmıyon deme:110:

myadesmom myadesmom kızzz :KK45:
:KK200:
canıııııım:KK19:

Oh maaşallah :) iştahlı mı :)
eh işte canım iştahlı da, öğün olarak kabul etmiyo henüz sebze meyveleri accık ucundan tadıyo sonra mıııhh ediyo :KK70: eliyle oynayacakmış hasbam :KK70: elini uzatıyo kasenin içine. çok fena çok. gözlüğümü kırdı. 6.ayını doldurduğu gün ilk yaramazlığı :KK68:

canıııııım:KK19:

eh işte canım iştahlı da, öğün olarak kabul etmiyo henüz sebze meyveleri accık ucundan tadıyo sonra mıııhh ediyo :KK70: eliyle oynayacakmış hasbam :KK70: elini uzatıyo kasenin içine. çok fena çok. gözlüğümü kırdı. 6.ayını doldurduğu gün ilk yaramazlığı :KK68:
Merak ediyor eliyle bakacak işte :-) ay omunla geçmiş olsun :))

kuzum naber bebeğin nasıl :KK19:
iyiyim canııım, oğlucum da iyi kuzum çarşamba günü aşıları ve kontrolü vardı hamd olsun herşeyimiz iyi çıktı.
ek gıdaya geçtik. bi de B12 biraz az çıkmış tahlillerde, anası kılıklı :KK70: :KK37:
sen nasılsın? nasıl gidiyo hazırlıklar? :KK30:

Merak ediyor eliyle bakacak işte :-) ay omunla geçmiş olsun :))
denasss alalallalala :KK75::KK75::KK75::KK75:
iyiyim canııım, oğlucum da iyi kuzum çarşamba günü aşıları ve kontrolü vardı hamd olsun herşeyimiz iyi çıktı.
ek gıdaya geçtik. bi de B12 biraz az çıkmış tahlillerde, anası kılıklı :KK70: :KK37:
sorma ben çok kafayı yedim :KK70: allahım yetişmicek diye kendime gelemiyorum

Bak o b12 den başım yandı banada az dediler. Özel doktorum memlelette çocukta b12 eksikliğinden bahsedilmesi pek mümkün değil depoyla doğuyor dedi bebeklik çağında çok zormuş düşük çıkması. Sonra tahlil vs , meğer varmış kızımın ordaki labaıtuar hatalıymış. 2 tane de ypk yere iğne oldu..hala çok sinirliyim..

X