geyik burada :)

evet eşim de bozuluyor farkındayım yüzünden belli oluyor ama yinede sırf kötü dememek için beni suçluyor

ayyyy abartiolar bunlarda canmm
tabiki eltim de kaynım sarılacak şakalaşacak yeni evliler sonuçta keşke hep iyi olsunlar benim sorunum kv de eşimin bana olan soguklugu eşim hep bi mesafeli neymiş annesi kıskanıyor hasta oluyormuş

Sende haklısın canım ne denir ki
inan kaç bayram geçti oturup misafir bekleyemedik evimiz de oysa kaynım a yapmıyor onlar tek gezmşler falan eşime söyledim bu bayram bizde tek gezelim evimizde misafir bekleyelim diye olmaz annemler kırılır dedi

eşimin ayrı uyması ve soguklugu

genelde evet
Canım olcak iş değil siz karı kocasınız bir yastıkta kocamanız gerekirken... Ev arkadaşı değilsiniz ki. Hiç boşanma taraftarı değilim ama aranızdaki aşk bitmiş, bundan sonrası hep birbirinizi yıpratma.. Sanada yazık sevilmediğin istenmediğin yerde durma..

evet eşim de bozuluyor farkındayım yüzünden belli oluyor ama yinede sırf kötü dememek için beni suçluyor

Neden ikinize farklı davranıyorlar anlamaya çalışıyorum da gözümde bian su roller canlandi; esin kaynina gore daha olgun onlarin belli sorumluluklarını almaya alışmış daha merhametli daha ilgi goren,sen yeni gelininize gore daha sabırlı sessiz kalan,kaynin ve eltin daha duyarsız fevri haliyle millette dağına gore kar yagdiriyo.Eşini karşına alıp onu suclamadigin surece bunları nasıl asabiliriz diye danisip ikili olduğunuzu hissettirdiği surece bence senin yanında olmaya başlayacaktır.

2 gün önce kavga ettik eşimde git o zaman dedi emin misin dedim o da evet git dedi neyse bavulumu hazırladım çocuguda annemi aradım kocam çagırdı gel bi konuşalım dedi karşısın oturdum bana evlilik bu bide çocuk var gidemezsin dedi boşanmayı çıkar aklından fallan dedi neyse barıştık işte

Heralde canım ya kucaktan inmiyor inan yakında ortamdan ikiye kırılacam. Hamilelikte boyum uzun olduğundan bele çok yüklenme olmuş beldeki kaslar çok incelmiş. Taşıyamıyorum
Canim cok gecmis olsun.benimkide 4 aylik huysuzluk yapinca kanguruya takip oyle is yapiyorum zor oluyor ama ne yapslim onlar iyi olsunda

Eşinin ciddi psikolojik sorunları var. Azcık kararlı ol. Git ve tedavi olmazsan yada birşeyleri düzeltmezsen gelmem de..

ben sabrımla tanınırım eşim de herşeylerine koşuyor ama sorun şu ki artık eşim in beni yok saymasını istemiyorum

Allah yardimciniz olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…