geyik burada :)

yani eşim iste şu olsaydı bunu yapmazdı herkes sen mi sen inle yola çıkılmazmış anladım vs. herşeyimi yüze vurur oldu hep birileriyle karşılaştırma modunda bide kaynım evlendi gayet rahat davranabiliyorlar istediklerini alıyorlar geziyorlar şakalaşıyorlar kv ve görümce hiç sorun etmiyor oysa bana hayatı cehennem etmşlerdi eşimde ona yapamazlar çünkü ömer laf söyletmez kalp kırar dedi bende sen niye laf söylettin dedim sustu

Acaba yaşadıklarından ötürü soğuk mu duruyorsun eşine karşı? Kim ne derse desin,senle kocanla zaman yarat . Ama bence eşinle ciddi anlamda konuşmalısın.çok yıpranıcaksın böyle

Eşinden ders almıştır umarım boşver geçmişi bundan sonrasına bak sende kendine laf soylettirme eşinden.hem iyi gecinip Hemde saygınlığını koruyan çok insan var.Elti gelmesi iyi olmuş sana yapılanın normal olmadığını anlaman icin

aaaa esin böyle yapıyorsa alınganligin normal bnce
alınganlığım farkındayım ama zoruma gidiyor işte biz daha eşimle kv denin yanında yanyana oturamazken kv de hemen laf ederken bunlar sakalaşıyor sarılıyor yanlarında nuzanıyor kv dede tık yok arada bi fatih sevmez böle şeyleri ne yapacan işte DİYOR eltime hep kızım canım diye sesleniyor hep bi hürmet ilgi ben eşimle markete bile gitsem kötü olurdum bunlara gezin alın tabi diyor eşim de bozuldugumu farkedip o kız kaçtı ailesini bıraktı kıskançlık yapma ded ioysa bişey söylememiştim ki sadece annen e baksana ne güzel hiç sıkmıyor kıskanmıyor dedim o kadar

Duyma onların söylediklerinin umursama bile.. Hiç eşine de bunu yansıtma annen böyle yaptı bacın bunu dedi deme.anma bile adlarını.
söylemiyorum ama hep beni akrabalarımı ailemi yok sayıyorlar bi plan yapıyorlar bizide katıyorlar dün benim akrablarım ve ailem ziyarete geleceklerdi bunlar piknik planı yapmışlar eşim de anne biz gelmeyelim dedi tam 4 kere aradılar sonuçta gittik ama bi taraf tutmalar falan sinirim bozuldu

ayyyy abartiolar bunlarda canmm

Sende haklısın canım ne denir ki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…