geyik burada :)

Kanguru bende çok istedim artık olurmu ki 7.5 aylık 10 kiloya yakın. Onunla ev bile süpürürüm,almak için geç kaldım heralde??:KK53:
Valla benim kiz 7 kg artik sen dusun :KK70:bence su mama sandalyeleride ise yariyor yada dikjat cekici oyun halisi falan alsan.ben onuda aldim kendi kendine oynuyor :-)

Biraz özel olucak ama şunu soylemek isterim evliliğin kalbi yatak odasıdır.Tantra diye bisey var araştırır misin.Çiftleşmekten ziyade derin bağların kurulduğu bi kavram.seda dikerin yasak elma DVD sini alıp esinle izlemeni tavsiye ederim.İlişkiler çok yüzeysel olduğu için kadınin bazı şeylere çekim duymaması normal

Biraz özel olucak ama şunu soylemek isterim evliliğin kalbi yatak odasıdır.Tantra diye bisey var araştırır misin.Çiftleşmekten ziyade derin bağların kurulduğu bi kavram.seda dikerin yasak elma DVD sini alıp esinle izlemeni tavsiye ederim.İlişkiler çok yüzeysel olduğu için kadınin bazı şeylere çekim duymaması normal
eşim bazen öyle bişey yapıyor ki bu adam bana aşık hemde deli gibi diyorum bazende tam tersini yapıyor şaşırdım

Kocanı zaptetmek istermisın hanım,uçmaya hazırlanmis kuş gibi görün,lakın ayakların yuvana mıhlı dursun.

evet ailesi eşim yani hep bildiğin şeyler kuzum
sen ne yapıyorsun
evet ailesi eşim yani hep bildiğin şeyler kuzum
sen ne yapıyorsun
Benım durumum bıraz senınkıne benzıyo ama esım benim yanımda ama bız eşimle gezdkmı bırşeyler aldkmı herşeyımize karısırlar ama görumcemler istedgnı yapsın kımse karısmaz ben bu yaz kızımı yaz okuluna gndrdm eşımin dedesı dedikı ne gerek var masraf yapıyonuz (sadece 2 ay gttı oda aylık 100 tl )sankı ondn para istedk eşımde ben kızımı gtçek dedı kımse agzni açamadı ama yınede herşey aynı

Benım durumum bıraz senınkıne benzıyo ama esım benim yanımda ama bız eşimle gezdkmı bırşeyler aldkmı herşeyımize karısırlar ama görumcemler istedgnı yapsın kımse karısmaz ben bu yaz kızımı yaz okuluna gndrdm eşımin dedesı dedikı ne gerek var masraf yapıyonuz (sadece 2 ay gttı oda aylık 100 tl )sankı ondn para istedk eşımde ben kızımı gtçek dedı kımse agzni açamadı ama yınede herşey aynı
ilk 2 yıl eşimde benim yanımdaydı ama sonra degişti

bundan 1 ay önce falan memleketıme gtçem muhabbet şu
Ben :hayatm bızı sen mi göturcen otobuslemı gtcez eşımdn önce dedesı cevap verdi ne arabayı sürüklücenz (sankı ailem ormanda yasıyo)git otobusle dedı sınır oldum araba bızım gazı bız atıyoz sen nıye karışıyorsun ama görumcem oturmya geldydı dedesıne yagmur yagmaya basladydı dede bey taksı çagrdı evıne gtsn dıye üstelık parayıda o verdı sımdı hak hukuk burda nerde

X