Geyiğin Gülleri

çıtçıtımın rengi koyu idi bende kahve aldım fakat siyah oldu ama güsel oldu kötü durmadı azcık kullanayım deişicem

günaydın,
ablamınkiler 4 ay kalmıştı onların üsütne tanımam ablam sinir küpü oldu.
böle münasebetsizler var ama.
bide mesela onunkiler şehirdışında huysuz seninkilere noluo aynı şehirde gidip evinde yatsınlar.
valla bende bazen düşünüom apo gitcekya nisanda.dedimki sen gidince gelmezler demi.
oda dediki sen annenleri ayarla yoksa yalnız kalmasın diye gelirler diyo kafamçokkarıştı

ne kaa mutlu olursun artık kaydirigubbakcemile3

kızlar saçımı siyaha boyadım biliyonuzmuu

wıışşşş aney sempatiksalakcinni
hani resim

face gördüm dedinyaa şekerrr
yorum etmedin demekki sende beğenmedin ben gibiboshayallersmile

ben gördüm lülünün resimleri, cok güzel olabildi. ama makyajısı degişikti biraz böle kuyruklu yapmış gibi elbisesi sacısı cok güseldi ama. hele feride gelinliği ne ka güsel

bugün canım çok sıkkınnn muruz katırı gibiyimmm pek neşeli olamıcam heralde

bugün asıl kötü olan benim
çok kötü şeyler oldu ama anlatamıcam katırlamak istemiyorum çünkü.......

çiçek pınarı yine tanımadım düğünde karşılıklı oynuyoss bakıyom ona ama tanımıyorum sora geldi konuştu benle. her gördüğümde farklı ya buseferde zayıflamışşş çok tatlıydı ama karnısı felanda çıkmamışş resimde çekildikk beraber

eklesene faceye onuda benide etiketle görim lülüü
evet karnı hiç belli değil

ççek resimler evde ancak yarına eklerimm pınarla olanı onu feyse koymadım çünkü

anoooooooooom eklemiş bile Şeniz

ayy lülük çok güzel olmuş elbisen çok guzelsin bebem
makyacın fena değil yaa yıne ama saçın sönmüş oda kuaförden işte oda nazarı olsun :nazar:

4de çıktık kuaförden arabaya in bin in bin hep bosulduu bide up uzunya yaslanınca düştüler hep makineye girsem belkide düşmezdi.amna npim oldu bittii

andac üstte ekledimdaaa yukarı bak yada bi geri sayfaya bakk belkisende sayfa atlamıştır

aradım kayınvaldemii çok kötü oldu çnküü sesi hala kötüüü akşam gidip kalırıs ordaa
birden yapayanlız kaldıı çok üzülüyorum onaa gerçektenn feride resmen eli ayağıydı onunn

X