Geyiğin Gülleri

yawrucum ben gelıcem 40 gun kalıcam demıyo o gelse razıyım benım evde kalsın sorun değil
ama ben orda kalıcakmışım
adet ölemiş ( bu adetlerı kım çıkardıysa gerikafa şeler)
tek başıma bakılmazmışşş

bızde adet eve gidilir annesı yada kardeşi bakar kızın onun evınde
yanı orda kalmak nedır zaten kayınpeder var 1 görumce 3 kaynım var evde düşün yanı o evde yatılırmı allah aşkına düşündükçe gıcık oluyom sinir boğdu kaç gundur
hiç çocuk mocuk istemıyombunlarla uğraşcam dıye ya moralım bozuk

ayyyyyyy andaç allah aşkına yumurta akıyla hacışakırle olcak şeymı bu
bıde sen tıbla ilgili bişe okumuştun sanırım
sen dualarını et allahımdan iste o hayırlısıyla verır inşallah
ama böle şeyler çok saçma gelıyo bana valla

biliyorum arkadaşım koca karı işleri bunlar ama tıp açıklayamıyor benim durumuuuu....
sadece şans diye açıklıyorlar ......tıpta şans diye de bişey var haniiii amaaa
çaresizim , kimse çaresiz olmasın inşallah..... kötükedihüsokötükedihüso

HUYLUUU kayınvaldennn eski köye yeni adet derlerya öle bişi yapmışş ben yeminle ilkkez duyuyorumm
bebe görmeğe sen gelmek istesem kkayınvaldenemi gelcem yani ne saçmaaaaaaaa
belkide kayınvalden derki 40gün boyunca bebek görmeye gelinmezzz! saçmaaa

biliyorum arkadaşım koca karı işleri bunlar ama tıp açıklayamıyor benim durumuuuu....
sadece şans diye açıklıyorlar ......tıpta şans diye de bişey var haniiii amaaa
çaresizim , kimse çaresiz olmasın inşallah..... kötükedihüsokötükedihüso

denize düşen yılana sarılırrr. başa gelmeden kimse anlayamazz herşeyde bi çare arıyosun yeterki olsunda diyosun her yöntemi denimm. hayırlısını dile. inş olur canım

40 gün mü
ben şimdiden diyorum ameliyat falan olursam evde yatıcam
annenler bizde kalsın falan derlerse hayır dersin diye
o kadar zaman kalınır mı
yuhaaa yani
insan rahat edemiyor ki

güseldi güsel oldu ama hemen düştüü buklelerimm
makineye grmek istemedim pskolojim bosuluyo ona girince ondan çabuk düştü

gnaydın çiçek

eeeeeeeeeee ben demiştim hatırlarsan..... çün her modeli düğünlerde denedim.... neyse doğal güzel olmuşsunduuuuur seeeeeen.......:lepi:

denize düşen yılana sarılırrr. başa gelmeden kimse anlayamazz herşeyde bi çare arıyosun yeterki olsunda diyosun her yöntemi denimm. hayırlısını dile. inş olur canım

sağolun arkadaşlar sizi bu konuyla çok üzmek istemiyorum inşallah siz benim gibi uğraşmazsınız ama paylaşmak da beni rahatlatıyor. bu konuyla ilgili müjde veririm size en son inşallah artık sizi sıkmak istemiyorum bu konuda güzel şeyler konuşalımm inşallah

çiçek pınarı yine tanımadım düğünde karşılıklı oynuyoss bakıyom ona ama tanımıyorum sora geldi konuştu benle. her gördüğümde farklı ya buseferde zayıflamışşş çok tatlıydı ama karnısı felanda çıkmamışş resimde çekildikk beraber

arkadaşlar bu arada bu külüpte japonların düğün fotoları diye bişey gördüm.... çok hoşlaaar. görmediyseniz ekleyiceeeem......ama gördüyseniz boşuna yormayım sizleriiii hadiiii........

40 gün mü
ben şimdiden diyorum ameliyat falan olursam evde yatıcam
annenler bizde kalsın falan derlerse hayır dersin diye
o kadar zaman kalınır mı
yuhaaa yani
insan rahat edemiyor ki

günaydın,
ablamınkiler 4 ay kalmıştı onların üsütne tanımam ablam sinir küpü oldu.
böle münasebetsizler var ama.
bide mesela onunkiler şehirdışında huysuz seninkilere noluo aynı şehirde gidip evinde yatsınlar.
valla bende bazen düşünüom apo gitcekya nisanda.dedimki sen gidince gelmezler demi.
oda dediki sen annenleri ayarla yoksa yalnız kalmasın diye gelirler diyo kafamçokkarıştı

kısssssssssssssssssssss siyah nerden çıktı kahve demiştin
çok koyu olmadımı nası oldu
ayyyyyyyyyyyyyyyyyyyy göremıyrım ki resimleri dahaakannehir

X