Geyiğin Gülleri

kızlarr internette bakınırken buldum bu mobilya takımını istanbuldan aradım görüştüm 2.500 dediler şok oldumm lake 2500 olurmuu kargoyla göndeririz dediler tekrar arıcam dedim..
sizce kızlarr fiyatı anormal az değilmi.
vede güzel değilmiiii
sadece başlıgı basit gibi ama değişebilirrrr oda sizin fikirlerinizzzz :uhm:

Eklentiler

• $sptr.jpg
    $sptr.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 26
çiçek bildiğin lake işte nıye şaşırdın
azmı gldı
kargoyla nası olcak kaç lıra tutucak kargo
onlarımı ait
yada orda sor bunu lake istiyosan kaça çıkar dıye
teee istanbuldan gelene kadar

bende çok acıktım yaaa
ferideye kuaföre bıraktım geldimm okada soukkiii
kargolarım bitsin yicem çokda doymak istemyorum akşamki kına pastalı olcak

ohhooooooooooo lülü sen ozmana kadar 2 .ye acıkırsın saten
yarın işe gelcenmi

aynen lülü karnım aç oturuyomhala ne yıcemi bılmıyom çunku
off bıktım yaw

gayet güselll çiçek ama görmeden nasıl alcaksınnn riksli benceee

Ben beğendim valla Çiçekcik çok sade ve genç duruyo.

çiçek bildiğin lake işte nıye şaşırdın
azmı gldı
kargoyla nası olcak kaç lıra tutucak kargo
onlarımı ait
yada orda sor bunu lake istiyosan kaça çıkar dıye
teee istanbuldan gelene kadar

kargo içine herhaldeee
bizim kendi kargo şirketimiz var dedi.

ya ben 7 mlyara alacagımda zaten aynı bu dolabı konsolu aynı sadece yatak başı farklıydı ona şaşırdım evet lake ne bilim 2.500 kargo içine çok az be burda yok öyle kiii olanalr benim tarzım değill bunı sevebildim ama işte risk var evet :KK43: adama desem başka resim gönderirmi acabaa diycem arayıp tekrar

tabikiiiii ara deki ben alıcıyım bana içini felan ayrıntılı çekip mailime atarmısınn eğer adam malına gerçekten güveniyosa satmak istiyosa saten ilgilenir vede resimleri gönderir. yoksa içini felan grmeden alma kesinlikle hatta boyutlarını iste deki odama uyarmı acaba die istiyorum de bak bakim minnak bi dolap gelmesin yanii

kına nerde oluyo lülü
ay düğüne az kaldıı ben çok heyecanabiliyommmeyvahedigeldismile

evdeeeeeee
cenazeler olduyaaaa salon tutmadılar
kayınvaldem olmasdedii içim ona elverems
kına yapmayacaklardıı kayınvaldesi feridenin çok istedii kına olmasını o yüzden aile arasında yapıyolar
ailesiaradı dediği nerden baksan 50kişi olur haa çekerim resimlerini çok kalabalık olcak nasılk olcak bilmiyomohaoldumsmile

valla çiçek bn almaya cesaret edemezdimkanımca küçük bişe değil sonuçta koskoca yatak odası takımı
ya kötu bişe geldı beğenmedın napcaksın
sanayıde mobılya yapan yerler varya
al bunun resımlerını git oraya de bunu kaça yaparısnız
hem içini de sen istediğin gibi raf şu bu yaptırabılersın

evdeeeeeee
cenazeler olduyaaaa salon tutmadılar
kayınvaldem olmasdedii içim ona elverems
kına yapmayacaklardıı kayınvaldesi feridenin çok istedii kına olmasını o yüzden aile arasında yapıyolar
ailesiaradı dediği nerden baksan 50kişi olur haa çekerim resimlerini çok kalabalık olcak nasılk olcak bilmiyomohaoldumsmile

bende evde istiyrummm
benim annem istiyo kına ben istemiyodum bilee
dedim hayatta tutup biyerde yapmam zaten düğünde millet oalcak kınada olunca düğünün büyüsü bozuluyo sankiii
istemiyorum sevmiyorumda
evde kızlar arasında yapcam bütün yakın arkadaşlarımı çağıracam evde yapcam o gece bütün kızlar bizim evde kalcaz öyl istiyorum kayınvalideme gecen gün dedim olsun sen nasıl istiyosan öyle yap dedi annemde ikna oldu haliyle bayanssulusmile

valla çiçek bn almaya cesaret edemezdimkanımca küçük bişe değil sonuçta koskoca yatak odası takımı
ya kötu bişe geldı beğenmedın napcaksın
sanayıde mobılya yapan yerler varya
al bunun resımlerını git oraya de bunu kaça yaparısnız
hem içini de sen istediğin gibi raf şu bu yaptırabılersın

ya burada yazıklrıdman az çok tanıdıysanız beni çok pis huyum var kararsızımm bi şeyi görüp sevdimmi istiyomki aynısı buliyimmm
sonra bi kaç gün sonra daha güzelini görüyom cayıyıom maymun iştahlımı ne öyle bişeyim..
adamı aradım şimdi bir kaç gün sonra resim yolliycaklar..
bakacam yani bir ihtimal :)) :1rolleyes:

X