Geyiğin Gülleri

kızlarr internette bakınırken buldum bu mobilya takımını istanbuldan aradım görüştüm 2.500 dediler şok oldumm lake 2500 olurmuu kargoyla göndeririz dediler tekrar arıcam dedim..
sizce kızlarr fiyatı anormal az değilmi.
vede güzel değilmiiii
sadece başlıgı basit gibi ama değişebilirrrr oda sizin fikirlerinizzzz :uhm:

çiçeemmm gayet güzel görünüyo, kaldı ki 2500 fiyat çok iyi bence.

ama en önemlisi şu, kargoyu da yolladılar diyelim.

Montajı????

çiçeemmm gayet güzel görünüyo, kaldı ki 2500 fiyat çok iyi bence.

ama en önemlisi şu, kargoyu da yolladılar diyelim.

Montajı????

montaj burdan mobilyacıya yaptırabilirmisinz dedi adam
ay ösge bilmiyom çok kararsızımmm üfff püfffff eyvahedigeldismile

mobilyacılar sitesine gitsene çiçek ya çizmodeli git yaptır istedin rengede boyuyolarr

orda lake yaparlarmı vede en önemlisi kibar dururmu yanii kaba kaba olmaz dimii ay ben gelinlik diktirmeye korkuyom mobilya yaptırcak olsam fıtık olurumm eminim:) :roflol:

ya çok acıktım soslu makarna istiyorum yada ekmek bandırmalı bi yemkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk mafoldumben

montaj burdan mobilyacıya yaptırabilirmisinz dedi adam
ay ösge bilmiyom çok kararsızımmm üfff püfffff eyvahedigeldismile

orda lake yaparlarmı vede en önemlisi kibar dururmu yanii kaba kaba olmaz dimii ay ben gelinlik diktirmeye korkuyom mobilya yaptırcak olsam fıtık olurumm eminim:) :roflol:

bi de büssürü montaj parası vercen biliyon di mi? bilmiyorumkismile

bence en güzel bibişim bak sen beni dinle, git orda bi mağazaya, beğen bitane, gelsinler kursunlar.

sen şimdi bunu alacaksın istanbuldan. bişi olcak bi yerinde bişi çıkcak karşında uğraşcan adam yok.

yarın öbür günü çekip gider belli olmaz kalır mal elinde kırık dökük.

olmaz öyle. sonuçta orada esnafı biliyosun. fabrikasına istediğin zamanda ulaşabileceğin bi malzeme olması daha iyi. mesela doğtaş, istikbal vs..

doğtaş en güzel tercih bence.

çok da kararsız olma derim. zaten sana bişiy diyim. istediğin kadar heves et, o hevesin sevincin evlendikten sonra en fazla 4-5 ay.. sonraya hiç bişi kalmıyo inan bana.

maksadım hevesini kırmak değil. heveslenmen lazım zaten ama kararsız olma çok. hangisini gönlün istiyosa onu al yine. ama alırken de bunları iyi araştır hemi kuzuck? Şeniz

ben köfte ekmek söledım püffffffff
akşama ne yapcam çok az ıspanak vardı

ahşama yoğurt çorbası var :emir_bebek:

yanına ne var bilmim kayınvalideme sormam lasım kaydirigubbakcemile3

yoğurt çorbasını çokseverim ösgemmm
apoyu aradı ıspanak yemiş benimde canımı çekirttiii

akşam anneme gittimm lahana çorbası yapmış ama 2günlükdedi yeme hepsini bitirdim nolmuş dedik 2günlükse ben bunu dışardan söleyipte yiyorum parayla
sora dolma yedim yoğurrrrrrttuuu öle güseldiki hepsi yine olsada yesem

Yoğurt çorbasını biz içine haşlanmış yarma,yeşil mercimek ve yine haşlanmış kırık nohutla yapıyoruz bende bayılıyorum ona.

Yaş yada ekşi tarhana diyoruz aslında.

yoğurt çorbasını çokseverim ösgemmm
apoyu aradı ıspanak yemiş benimde canımı çekirttiii

akşam anneme gittimm lahana çorbası yapmış ama 2günlükdedi yeme hepsini bitirdim nolmuş dedik 2günlükse ben bunu dışardan söleyipte yiyorum parayla
sora dolma yedim yoğurrrrrrttuuu öle güseldiki hepsi yine olsada yesem

av şu ıspanağı, karnıbahara al yap ye dövcem yoksa hee :eek:klava:
ne zaman konusu geçse canın çekiyo delüüümm Şeniz Şeniz Şeniz

ye şunnardan vakti geçmeden :eek:klava:

bi de büssürü montaj parası vercen biliyon di mi? bilmiyorumkismile

bence en güzel bibişim bak sen beni dinle, git orda bi mağazaya, beğen bitane, gelsinler kursunlar.

sen şimdi bunu alacaksın istanbuldan. bişi olcak bi yerinde bişi çıkcak karşında uğraşcan adam yok.

yarın öbür günü çekip gider belli olmaz kalır mal elinde kırık dökük.

olmaz öyle. sonuçta orada esnafı biliyosun. fabrikasına istediğin zamanda ulaşabileceğin bi malzeme olması daha iyi. mesela doğtaş, istikbal vs..

doğtaş en güzel tercih bence.

çok da kararsız olma derim. zaten sana bişiy diyim. istediğin kadar heves et, o hevesin sevincin evlendikten sonra en fazla 4-5 ay.. sonraya hiç bişi kalmıyo inan bana.

maksadım hevesini kırmak değil. heveslenmen lazım zaten ama kararsız olma çok. hangisini gönlün istiyosa onu al yine. ama alırken de bunları iyi araştır hemi kuzuck? Şeniz

ösge öncelikle anlayışlı tavrın için tşkkür ederimmm buyüzden sana öpücükkkkkk Şeniz

doğtaşdta aslında sadece bitane var ama onunda başlıgı kötüydü kadife

dogtasdreamyatakodasi.jpg

o konuda haklısın bi sorun olsa muhattap olacagım adam yok

ben en iyisi magazasından bakıp almaktır mutlaka

yatak odamla salon takımı kaldı salon takımımı begengim zaten bu yatak odasını halledim bitiyo ohhhhhh

aa sonrada perde ve halı sorarım size sürekli :):):)))kaydirigubbakcemile3 :asigim:

ösge öncelikle anlayışlı tavrın için tşkkür ederimmm buyüzden sana öpücükkkkkk Şeniz

doğtaşdta aslında sadece bitane var ama onunda başlıgı kötüydü kadife

o konuda haklısın bi sorun olsa muhattap olacagım adam yok

ben en iyisi magazasından bakıp almaktır mutlaka

yatak odamla salon takımı kaldı salon takımımı begengim zaten bu yatak odasını halledim bitiyo ohhhhhh

aa sonrada perde ve halı sorarım size sürekli :):):)))kaydirigubbakcemile3 :asigim:

benden de sana kucaman öpcüüükk Şeniz Şeniz Şeniz

ama ben çok beğendim bu yatak odasını Şeniz Şeniz

kadife olsun bişi olmaz, kumaş olunca tek sorunu temizliği oluyo,

benimki de kumaş ama kadife daha kolay temizleniyo boshayallersmile

çok cücelmiş ya bu Şeniz

sor tabi çiçeemm

bildiğimiz ne varsa söyleriz hep Şeniz

X