Geyiğin Gülleri

acıktım boshayallersmile

paşa çok pis vuruyo :emir_bebek:

rahatına çok düşkün olcak diyom :eek:, aynı babası diyom, ablam diyoki "ne güzel alışkınsın" diyo. mafoldumben ama bi evde 2 tane ehl-i keyf fazla diil mi bilmiyorumkismile

ben çıktım yawru kuşlar
mız mız kocam gelir şimdi ona bakim
ömrümü yediiiiiii ömrümüüüüüüü
haydın çavv

bebelerimmmmmmmmmmmm

çıkıyom bennnn
öpüyom sizi kucamannnnnnnnnnnnnn

mucakkkkkkkssssssssssss

Kızlar hepinize şimdiden günaydın dün giremedim girdimde yazmadım yeni bi elbiseye başladım dikiyorum bitti sayılır o yüzden yazamadım.

Nilü görümcenin evine bayıldım tek kelimeyle.

Huysuz benim kocide ööle hastayım derim benden evvel yatar :)

Çiçek ben kime alacağımıda kimin alacağınıda biliyom hediyeyi:KK66: Ama heyecanı kalsın deşifre etmeyelim.

Ben aldım hedayemi çok mutlu olabildim (siz böyle diyonuzya:KK66:)

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yawru ceylanlarııııııııııııııııııııııım

dün gittim kociş yıne dr. uğramış hareket yaptırmış eve geldi yıne 2 buklum yatırdım yedırdım ilaç verdım krem sürdüm sıcak havlu koydum yerımıze gitcez yatmaya anam herif kalkamıyo nası sinirlendı ilk defa suratını böle gördum uyy çok fenaydı
yarım saatten fazla odadan yatak odasına gitmeye uğraştık
zar zor yatırdım
sabah kalkabildi neseki
ama akşam işten gelip yatınca kalkmaıyo nıyese
inş. bugun geçerrrrrrrr püfffffffffff

aslı elbiseyı çek de göster bıze bitince

lülük akşama kına var dımı dökcen kurtları evdemi olcak
ne giycen napcan

zemuszemus günayyyyyyyddddııııııııııııııınnnnnnnnnnnnnnn kuzulaaaaarrrrrrrrrr zemuszemus

işe gelesim yok yaa bilmiyorumkismile

gnaydın huylummmmmmmmmm kıymam ösgemmmmm noldu sana nazarmı oldun nie gelesin yokkk

huyluuu elbise aldımya koymuştum bura sen görmedin zayi onu giyecemm
pazar günü bol bol prova yaptım mezdeke havasıylan :)inş çok güsel olcak ama yorulcam çünkü izin almadım akşam 6gibi kuaföre gidicem ordan çıkıp kayınvaldeme kıyafetlerim orda hatta onların evinde değil alt katta babannede giyecem üzerimiki herkes beni iş kıyafetimle görmesin die makkajımı yapcam çıkcamm

KIZLAR GÜNAYDIN
aşırı moralim bozukkk
biraz önce markafoniye girdimkiii derimodda gecen yaz bi aykakbı begenmiştim 100 tl idi numaraı yoktu..
şimdi markafonide 39 a düşmüşşş ve tükenmiş mafoldumben
dünya başıma yıkıldı sankiii
mafoldumbenmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

RAPPIDO_MULTI_TABA_01_220x306.jpg

:gitme:

ayyy çiçek ödüm koptuuuu manyak yaa aşada ağlama işaretlerini gördümm yahzının başını okudum içimden bişi koptuki bişimi oldu manyak yaaaa
saten panik atağımmm tövbe yarabbiii

ayyy çiçek ödüm koptuuuu manyak yaa aşada ağlama işaretlerini gördümm yahzının başını okudum içimden bişi koptuki bişimi oldu manyak yaaaa
saten panik atağımmm tövbe yarabbiii

ay ama lülü 1 senedir aklımda olan bi ayakkabı yemin ederim her önünden geçerim derimodun bakarım içeri varmı diyee 36 sı vardı sadece vee şimdi 38 varmış hemde 39 tl ye inmiş hemde bitmişşşmafoldumben

X