Geyiğin Gülleri

anladım canlarım

eee kuralı bozmayıp bende tanıtayım bari kendimi
ben şeker
konyalıyım 29 yaşındayım
7 aylık evliyim
tam olmasada muhasebeciyim diyelim
eşimde çiçekçi a.s.
özelliklerini taşımasamda kova burcuyum
son günlerde düşük yapmakla meşgulüm sempatiksalakcinni
bu kadaaaaarrrrr
sorun varsa cevaplayabilirim aslıcım kaydirigubbakcemile2

Anaaa bende severim kırmızı şarabı birde içerim sormayın anlarımda kalitelisinden hani varsa elinde özel olan hemencik yollayıversin bana hani kocalar falan kızarsa size diye dedimm :roflol: :roflol: :roflol:

Ben 4ünde yollarım anacım ben taaa Diyarbakır'dayım anca gider benimki:)

yeme kız
o apoya lazım kaydirigubbakcemile3

ondan kalanı benim ossun o zaman CADIARZU

tabi kalırsa kaydirigubbakcemile3

Anaaa bende severim kırmızı şarabı birde içerim sormayın anlarımda kalitelisinden hani varsa elinde özel olan hemencik yollayıversin bana hani kocalar falan kızarsa size diye dedimm :roflol: :roflol: :roflol:

elimdeki en eskisi 2006 boshayallersmile

hediye olmsaydı gönderiridim valla boshayallersmile

ösgem sen bilirsin datçada neresiydii köftesi meşhur bi köyy oranın şarabı çok meşhur karılar hep böle koli koli aldılar babamda aradıki illa banada al almamıştımm ama çok pişman oldum soradandaa
adı neydi yaa unuttum bak

herkes aynı gün gönderir
saten burdan ben neresi olursa olsun 2güne ancak teslim ediliyoo

ama 4 ü olursa ben gönderemem, doktorda olcam ben o gün :1ninca: ya da ahzırlarım ben tamam o gün ofisten gelip alırlar taam öyle olur kaydirigubbakcemile2

kuzum burda datça değil de buraya yakın İzmir'e bağlı Şirince var. Şarapları çok meşhur. Çileklisini içmiştim ben boshayallersmile hala tadı damağımda boshayallersmile

hıhh evet ösgemm şirinceeeeeeeeee ama oraya datçadan sora gitmiştik aklımda öle kaldıı şirince köftesi yemiştik süperdii şarapları felan çok vardı orda çok şeker bi yerrrr çok sevmiştim orayııı şirinceeeeeeeeeeeeeee yine gitsekk süperdi yaa

kuzum burda datça değil de buraya yakın İzmir'e bağlı Şirince var. Şarapları çok meşhur. Çileklisini içmiştim ben boshayallersmile hala tadı damağımda boshayallersmile
[/QUOTE]

Oh ohh deme walla bizim burayada bi içecek market açılmış her çeşiti varmış bi gidemedik şimdi nasıl canımı istettin Kıymaaaaaaaa...

Oh ohh deme walla bizim burayada bi içecek market açılmış her çeşiti varmış bi gidemedik şimdi nasıl canımı istettin Kıymaaaaaaaa...

yok yok düşünme sülemedim ben bişi bilmiyorumkismile

zati karnım da acıktı bilmiyorumkismile

bağamı didinnnn :ecrin_bebek:
Şeniz

sağa dicem tabeee Şeniz Şeniz Şeniz

burda 40km uzaklıkta bi yer var, geçen sevgililer gününde gittik yemeğe.

o kadar güsel ki yemekleri süper yapıyolar. cokacimcoook

o kaa şey yedik içtik 35 lira :1shok:

hişşşşşşşşşş şarapçılar bizde şirince hepsinı denemiştik
kavun
ahududu
armut
limon
çilek
ne ararsan
ınsan hepsını demekden kafayı buluyo yanında nefis çıkolata verıyolar

ben almıştım ordan babama armutlu sevmiştim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…