Geyiğin Gülleri

geldim bende katılabilirm. zaten dogumgünüm mart 11 herkes bana alsın ben kimseye almıyım bu şartlarda varım diyorumsempatiksalakcinni

ama şeker çekilişi sen yaparsannn diğer çekilişte oldu gibi atıyorum bana yine tuba çıkarsa yeniden çekkk
aynı kişiler birbirine almasın anladiiiiiiiiii

:lepi:

nilü
ösge
seboş
tubiş
huylu
güllüş te katılırr

çiçek ses gelmiyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

farketmessss
olabilirrrr bende içerdeyim aynı ama olsunn batacagım kadar bakmışım anasını satim :roflol:

habu aykabılar çok canımı sıktıııııııııııı satıcı adamı dövesimmmm varrrrklava:

kızlarrr size buldugum dans müziğini dinletmek istiyorumm dinleme şansınız varsaaa.. sitede yazmışlar çok eskiden bayıldımm
Adamo - gel esmerimm :)))

sitede okudum ogün çok sefebildim nostaljikkk :asigim:

kızlarrr size buldugum dans müziğini dinletmek istiyorumm dinleme şansınız varsaaa.. sitede yazmışlar çok eskiden bayıldımm
Adamo - gel esmerimm :)))

sitede okudum ogün çok sefebildim nostaljikkk :asigim:

szölerini yaz baremeee ben dinleyemiyorummm

adamo da kimdir acaaaa

ama şeker çekilişi sen yaparsannn diğer çekilişte oldu gibi atıyorum bana yine tuba çıkarsa yeniden çekkk
aynı kişiler birbirine almasın anladiiiiiiiiii

olar canım yaparım Şeniz
bu kez hile yapıp hepinizin bana almasını sağlayacam
ben kötü günler geçiriyorum ilgiye sevgiye hediyeye ihtiyacım var sempatiksalakcinni
kaydirigubbakcemile3

olar canım yaparım Şeniz
bu kez hile yapıp hepinizin bana almasını sağlayacam
ben kötü günler geçiriyorum ilgiye sevgiye hediyeye ihtiyacım var sempatiksalakcinni
kaydirigubbakcemile3

EKİZZZ ilgiye sevgiye ihtiyacın varsa hediyeyi napacan
bareme hediyeye ihtiyacım var de :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…