Gerilim tipi baş ağrısı

Kubra Seker

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2023
62
14
25
Gerilim tipi baş ağrısı çeken varmı arkadaşlar. Çektiğiniz ağrı ne şekilde oluyor açıklayabilir misiniz.

Benim ağrıyor ya boynuma vuruyor şakalar kafamın 0stğ arkası falan hep ağrıyor kafamı üstten bastırınca geçio gibi oluyor bende başörtü yle sıkıyorum ağrı kesici falan içiyorum internetten baktığımda gerilim tipi diyordu. Uykusuz ve çok stresli olduğumda çok oluyor

Evet ilk başlarken omuzlarımdan ve ensemden başlıyor. Yavaş yavaş sanki alnımdan geçen bir eşarp ile sıkıştırılıyormuş hissi başlıyor. Gözlerimde sanki görüş açım düşüyor. Alnımın ortası en şiddetli ağrıyan yer oluyor ama genel olarak kafamın arkası ve üstünde de ağrı oluyor.

Ne berbat birşey ya antidepresan kullanmaya başladım ne olduysa doğumdan sonra oldu bana başıma gelmeyen kalmadı. Vücuduma neler oluyor anlam veremiyorum. Baş ağrısı dönme denge kaybu. Başım savruluyor sanki bana ait değil gibi. Anlamdım gitti 8 aydır böyleyim mahf oldum hayat enerjim gitti resmen. Gitmediğim bölüm kalmadı herşey temiz ama ben iyi değilim

Beyin tomografisi de çekildi dimi

Merhaba Kübra baş ağrısı devam ediyor mu merak ettim benimde aynı sıkıntı var baş ağrısı uyuşma karincalama kafamda baskı kafa derisinde dokunca ağrı başım çok ağır geliyor bana

Üç senedir basım boynum geriliyor kemiklerime basınç ağrım vardı sürekli hatta dişlerime bile vuruyordu dış ağrısı gibi. diş dediler sinüzit dediler sinüzit de var ama en son antidepresan başladım ilk defa rahat ettim.

Bende antidepresan başladım dulester diye bende şuan rahatım biraz umarım bırakınca baş ağrısı tekrar gelmez

Merhaba bende de var maalesef kendi gözlemim ferritin 45 altına ve D vitamini 30 altına düşünce başlıyor. Ben covid oldum üst üste 2 kez. Daha da toparlanamadım. Mr çekildi temiz, gerilim tipi baş ağrısı dedi özellikle geceleri yatınca oluyor

Valla neyim nesi bilmiyorum ama psikolojimi altüst etti bu baş ağrısı bide üstüne denge kaybı. Eski enerjimi yitirdim resmen herşey temiz diyorlar doktorlar ama öneri de yok. Direk antidepresan veriyorlar bu kadar

Migren botoxu
Ozon tedavisi
Magnezyum ve C vit takviyesi damar yolundan

Çözümü bunlar.

Hepsi olmasa bile botoxu yaptırın farkı göreceksiniz zaten.

Sanki beni tarif ettiniz doğum yapalı 1 yıl oldu bu baş ağrısı geçmedi çok zor çooook

Sanki beni tarif ettiniz doğum yapalı 1 yıl oldu bu baş ağrısı geçmedi çok zor çooook
Hemde ne berbat birşey hayatımda baş ağrısı çekemzken. Şimdi başımın ağrımadığı gün yok. Böyle olunca da sürekli kötüye yoruyorum sonuçlar temiz olsa da ikna olamıyorum. Doğum yaptım yapalı ben eski ben olmaktan çıktım. Anlamıyorum o kadar insan doğum yapıyor bir ben mi bu kadar kötüyüm diye sorgula aktan da yoruldım

Benimde gebelikte oldu 1 yıl oldu dogum yapali halâ devam ediyor valla mahvoldum. Dutex onerdi doktor ama emziriyorum kullanamıyorum. Siz nasil oldunuz

Sizde geçti mi aynı durum yaşıyorum üç aydır lütfen cvp verin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…