Gerçekten böyle hayatı olan var mı?

Ha ben bu bir günde çok iş yapıp ilerleme durumunu liste yaparak hallediyorum sabah erken kalkıp o gün yapacagım herşeyi yazıyorum yaptıkça üstünü çizdiklerim bana daha fazla şey yapmak için motivasyon oluyor yoksa sabah şunu şunu yapayım diyorum birini yapınca sıkıldım yoruldum biraz oturayım diyince ucu kaçıyor bişey yapamıyorum

Siz nasil mutlu iseniz oyle yasayin. Baskasinin hayatiyla mukayese etmeyin, bu sizin hayatiniz.
Ben daginikligi sevmedigim icin hep derli topluyumdur. Iki kisilik evde dagitan olmayinca ev de dagilmiyor gerci ama dagilsa bu beni cok rahatsiz eder. Ama sizi rahatsiz etmiyorsa oyle kalsin. Nasil istiyorsaniz oyle yasayin. Bunun icin kendinize dert yapmayin. Hayat sizin hayatiniz.

Alla alla ne garip insanlar var bunun yalanı neden yani çok tuhaflar cidden
Iste insanlar once kendini kotu hissediyor. Sonra diyor ki ya abuzittin kirec sokucu ile 10 saniyede siliyorum dusakabini hic iz kalmiyor. Al bi de sana link diyo. Sen de saniyorsun ki care abuzittin. 10 liralik abuzittini aliyosun 50 liraya. Sonra tirt.

Aynı şeyi bende düşünüyorum, bazen özeniyorum da.. Benim ev yıkılıyor vallahi, asla yetişemiyorum. Hiç bal dök yala olduğunu hatırlamıyorum :)
Fakat çoğunlukla o gördüğümüz evlerde yaşayanların yardımcıları var ve diken üzerinde hayat yaşıyorlar emin olun. Bizim gibi yayıla yayıla çay içip, yemek yemiyorlar. Sınırlı yaşıyorlar. Çoğunlukla evin içinde bile düğüne gider gibi giyiniyorlar zaten :)

Var komşum var on yılda bir kez kırli dağınık görmedim hep aynıfir çok düzenli oda aileside herkes aldığını yerine koyar sofrayı toplar öyle alışmışlar kaçta gidersen git farklı göremezsin yapısı öyle kalkar yatağı toplar çıkar sofra toplar bulaşık yikar çıkar hergun siler süpürür vs vs

Benim annem işten gelir çalışır didinir temizlerdi, hem iş hayatında başarılıydı hem mutfakta hem ev işimde. Ütüsüz gezdirmedi. Ama sinirli bir insandır. Bence tamamen kendini bu kadar yormasından keyifsizlik hakim ruh halinde. Bense ütü yapmam, yıkar asar giyerim anneme göre yazıklar olsun bir insanım. Ama hayatım daha keyifli. Yormuyorum yorulmuyorum çok da iç huzurum var.
Gayet keyfim iççn yaşıyorum, eşya düzeni için yaşamıyorum. Eşyaya köle olmuyorum. Daha huzurluyum.
Boşverin içinizden geleni yapın.

Oglak burcuyum mukemmeliyetciyim cok aptalca ama oyle.canım ciksa da illaki hersey mukemmel olacak.peki hep oluyor mu hayir ve ben o anlarda bitiyorum tamamen sistemim cokuyorhergun illa ev temizlenecek hersey duzenli olacak,canım cikiyor bunlari yaparken.yapmasam daha mutsuz oluyorum icim icimi yiyor.keske boyle olmasaydim bende bu halimi istemiyorum

İnternet paylaşımları saf yalandır.

Kamerayla çekimler yapılmadan önce ne hazırlıklar yapılıyor, o evin o haldeyken çekilmesi elbette tesadüf değil. Ertesi gün o eve gidin, bol bol kırışık gömlek göreceksiniz.

Bugün anne babası ev içi çekimlerde devamlı rol yaptırdığı için bildiğiniz dava açan evlatlar var. En son bir tanesi “görüntümün çekilmesine onay vermiyorum” yazan tshirt ile dolaşıyordu.

Normalsiniz, aynen devam.

Bu da bir taciz aslında.

Valla canımı seviyorum ve yapmıyorum. Robot süpürge temizliyor,2 haftada bir genel temizlik yapıyoruz eşimle. Onun dışında pis değildir evim ama hiç bal dök yala olsun diye çabalamadım da. Yemekte öyle, ana yemek-pilav şeklinde yaparım salata bile yapmam

Sosyal medya onların işi . Her gün o fotoğrafları , reelsleri çekecekler ki para kazansınlar. Hepsinin yardımcıları olduğuna inanıyorum. Az önce mesela bir instamom a denk geldim. Bebeğine bir uyku rutini yapıyor, 2 saat falan sürüyordur heralde. Gerçek olma ihtimali olduğunu bile düşünmüyorum.

Çalışmayan çocuğu olmayan kadın niye yorsun ki zaten kendini, haftada bir süpürge bı makine camasir yeter bence de...mesaisi ve çocuğu olan mecbur yapıyor

Sağ olunn. Nasil moral olduu:)) ben de hep kaplumbağa hizinda mi kalicam diye düşünüyorum bazen.

Bazıları çok becerıklı evet ama bence çocukların mutlu olması herseyden onemlı .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…