Genital bölge kararmasına çözüm

Lazerle beyazlatma oluyo.. hatta killar icin bile gittigin lazer bile beyazlatiyor bence
Ona bu hafta başlayacağım inşallah tüyler için onada faydası olur mu bilmem ama benimki çok koyu renk neden böyle bilmiyorum temizliğinde önem veriyorum iç çamaşırı evde pek fazla giymiyorum bile hava alırsa belki kararma geçer mi diye yok

Havayla ilgisi yoktur. Yazin gunesken vucudun tek renk olsun gize batmaz:))

Benim kol altima oldu lazer. Tuyler icin gifiyirum rengi acildi gini

Nasıl yani daha açıklayıcı yazar mısınız lütfen çok mu fazlaydı kararma ve bahs ettiğiniz lazeri hiç duymadım daha önce kesin sonuç mu birde fiyat nasıl
Valla benim karaydı çoğu azı kişiye göre değişen bi kavram jel sürüyorlar sonra sana gözlük takıp atış yapıyorlar iğneli felan değil ama. Benim koltukaltımda bikinimde çok yanmıştı ağdadan başkasına yaparken yakmıyorum ama kendime ne yazık ki ayarlayamıyorum Baya açıldı rengi ama oğluma hamileliğimde gene karardım doğumdan sonra gene açıldı ama halen biraz kara bana göre eşimde aynı fikirde daha da beyazlatmayı bende isterim ben 2013 felan gibi gittim lazere 1300 tlydi tüm vücut şuandaki fiyatları nedir İnan’ın bilmiyorum ama yer şişlideydi onun da etkisi olabilir fiyatlara

Bu bildigimiz killar icin olan lazer mi bende sadece beyazlatmak icin zannettim

2500 - 5000 tl arası şu an. Hamilelikten sonra kıllarınız tekrar çıktı mı? Pişman oldunuz mu yaptırdığınıza?

Ya bence vucut yapisi ile ilgili diil de kıl köklerinin yaptigi etki o tuyleriniz cok siyah ve yoğunsa lazerden sonra o yogunluk ozellikle üst kısımda tuylenme bittigi icin bi ton acilma oluyor ama alt kısım yani nemli bölgede o kadar etkili degil tabiki .. demek istediğinizi anladim benimde dogumdan sonra bi ton koyulaşma oldu konuyu takipteyim

Bunu bende deneyeyim teşekkürler :)

2500 - 5000 tl arası şu an. Hamilelikten sonra kıllarınız tekrar çıktı mı? Pişman oldunuz mu yaptırdığınıza?
Çıktı ama hiç yapılmamış hali gibi değil bide erkek bebeğe hamile olmamdan kaynaklı vücut testesteron üretmesiyle de ilgilidir diye de düşündüm açıkcası ama söylemişlerdi zaten hamilelikten sonra yaptırmak yani Doğumdan sonra yaptırmak daha doğru diye bekardım o zaman çalışıyorken de yaptırmak istedim bu arada fiyatlar uçmuş o zamana bakış ama kaç sene var tabi arada

Bilmiyorum ama ben lazere biyik icin gittim ve biyik bolgemde kahverengi iz kaldi komple. Psikolojim bozulmustu o donem sonra hergece uyumadan once madecassol kullanmaya basladim hucre yeniledigi icin gecirdi cok sukur. Belki sende de ise yarar sonucta ölü hucreler atiliyor. Ama en az 1 ay her gece surmen gerekiyor. Gecmis olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…