Genel anesteziyle diş tedavisi

firebutterfly

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2024
342
499
Merhabalar, 5.5 yaşında bir kızım var dişleri çok kötü durumda :KK43:

Tedaviyi de kabul etmediği için doktorlar genel anestezi ile yapılmasını öneriyor. Bir çekim 5 tane kanal tedavisi yapılacak aynı anda.

Yaklaşık 40 dakika süreceğini söylüyorlar ama ben çok geriliyorum sonuçta genel anestezi sıkıntılı bir işlem. Çıkan haberler de cabası ama doktor günde 10 çocuğa bu işlemi uyguladığını söylüyor.

Daha önce çocuğuna bu tür işlem yaptıran var mı? Öneriniz iç rahatlatıcı hikayeniz varsa dinlemek isterim.

Yaşı küçük doktor her ne kadar sorun olmuyor dese bile gerilirdim sanırım.

İlaçlı tomografi çekilmesi gerekiyordu oğluma yan etkilerini okuduktan sonra izin vermedim. Asla. Kalp durması yazmışlar.

Anesteziden genel olarak korkan bir insanım. Sanırım hiç cevap vermesem daha iyiydi.

Sağlık da önemli bilmiyorum. Biraz daha araştırın bence

Yaşı küçük doktor her ne kadar sorun olmuyor dese bile gerilirdim sanırım.

İlaçlı tomografi çekilmesi gerekiyordu oğluma yan etkilerini okuduktan sonra izin vermedim. Asla. Kalp durması yazmışlar.

Anesteziden genel olarak korkan bir insanım. Sanırım hiç cevap vermesem daha iyiydi.

Sağlık da önemli bilmiyorum. Biraz daha araştırın bence
Evet bende geriliyorum ancak yapacak bir şey yok bir diş değil birçok diş yapılacak ağrıdan duramıyor çocuğum :KK43: perşembe için gün verdiler içimi de çok rahatlattılar ama yine de içim buruk

X