Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Hı bi de şey okuldan 2 kız vardı çok yakın arkadaş biri benim yakın arkadaşımdı diğeriyle fazla konuşmuyordum ama benim konuştuğum cingöz olandı beraber internet kafeye giderdik diğer kızın msn adresini sifresini biliyodu bana da vermişti ben gittiğimde o kız gibi seç seç milletle oynuyo gibi dalga geçiyordum sonra bi çocuk yazdı yazdı bu kızı tanıyormuş (biraz yakından) sende dedi iyi bişey olsan çoktan beni silerdin burdan, neyse işte en son o ben değilim dedimse de inanmadı. Korkumdan cam de açmadım. Sonra çocuk ertesi gün bizim liseye geldi, tamam insin bi görücem onu demiş. Korka korka indim ama nasıl incecik çıtı pıtıyım. Korkmuyormuş gibi kendimden emin yürüyüp geliken çocuk kalakaldı daha ben yanlarına gelmeden ben vazgeçtim konuşamam o söylediklerimden sonra demiş ben yanına gidene kadar yürüdü gitti vah zavallı.

Naif gençlik anıları bekliyoruz sizden de efenim
Bitane özet gecerek hatrın ıcın anlatayım
Bır beyle arkadasımin dogum gununde karsılastık ılkkez. Her halinden benimle flört etmeye calıstıgı belliydi.
Cok rahatsız olmustum tipim degıldı cunku. Ve arkadasıma soyle su dombılıye sevgilisi var de uzak dursun benden demistim.

Sonra bil bakalım ne oldu?

Onunla evlendin ve gökten 3 hurma düştü olabilir mi?

ahahahah ne oldu :)

Evlendin

Baya bildigin embesil gibi asık oldum.
Daha önce başka yorumlariniz da okumuştum eski eşinizin dombili.oldugunu

Ama bu findik fistik ceviz hurma sayilmazki
Leblebi bile degil

Siz niye ayrilmistiniz çok merak ettim özel olmazsa

Zaten hep ya ilktir hadi bilemedin iki
Esime 3.sun dedim ilk bulusmada beni opmeye calismisdi ben bunu itmisdim nyse eve geldim nsj atmis bugun iyce gozume girdin karsilik vermemen hosuma gitti diye. Ee artik ben durumuyum aradan uzun zman gecdi blusduk bigun opmeye calisti o an tokati bastım 3.yilin sonunda cocugun canına nası tak etmişse beni kacırdı bu

Yaa tokatı bastım kısmında kahkaha attım çok yaşayın e mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…