Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Nişanlıyken, eşimin evinde uzanıyoruz annesi uyuyor.
biz dalmışız tabi Öpüş koklaş felan derken biz sevişmeye dalmışız.
kaynanam sen gir odaya.
devamı fena
Devamı aksiyonlu filmin heyecanlı yerinde kesilen İnternet gibisin

Evet ya herkes sakliyor.Ben ne güzel çat cat anlattim.Kizlar olmuyor boyle ama biraz dokulun.
Ders bittikten sonra durağıma gitmek içinde köprüden yürüyen merdivenle çıkıp yürüdükten sonra iniyordum . Neyse bir gün Sınıftan bir çocukla yolda konuşurken beni durağıma bırakmak için köprüye kadar gelmişti ama çiçekçi bir kadın zorla bana çiçek satmaya çalışıyordu çocukla gördüğü için sürekli bedava çiçek bedava diyordu ben tabi nazikçe reddettim ama kadın diretince sinirlenip çiçeği kaptığım gibi yürüyen merdivenden yukarı çıktım ahahah etrafımdaki insanlar beni alkışladılar deli gibi gülüp övüyorlardı helal diyorlardı arkadaşımda gülmekten çıkamadı ahahah sonra kadını bekledim bayağı sinirle geldi arkasından birileri geldi falan bana sövüyordu bende sinirlendim çocuk gelip götürmese kavga edecektim ahahahah neyse bayağı alkışlandım övündüm çok gülmüştük öyle bi anımdır ahahaha

benneyanginlargordum

Haha bebişim davetin icin teşekkür ederim.

Lisede sevmediğimiz oģlanın telefon numarasını kağıt paralara yazıp "lütfen ara" diye not düşüyorduk. Okşan diye de isim belirtiyorduk

Sonra lisede aşık olduğum hocanin yeğeni dersaneye giderken sınıf arkadaşım olmuştu. Soyisim benzerliği sebebiyle "bu soyisimde bi hocamız vardı lisedeyken. Ben de ona aşıktım" demistim.

Evet amcam olur kendisi demişti. Ve beno o gün amcasina ve yengesine ispiyonlamıstı. Pis manyak

Kaynanam hemen kapattı kapıyı ama kaç yazar.
eşime bir tokattt.
giyindim çıktım gittim.
3 hafta felan kayınvalidemi görmedim utancımdan
Ayy ben utandimbasima gelmis gibi hiisseettimm esimde beni nisanliyken evlerine davet etmisti. Annemler misafirlige gitti diye Allahtan gitmedim

Hahahahahahahaha ne tıynetsiz cocukmus emınım simdıde karısıyla evde olup biten herseyı annesıne anlatıyordur

Acaba cocugu arayan oldu mu

Neyse bir öpüşmeli konu daha anlatiyim size kızlar sasircaksiniz.
Benim bir flortum vardı cocukla uzun konusmustuk eski sevgilisiyle cinsellik vs yasamis bana bundan bahsetmişti.Her neyse biz bunla görüştük,baktim beni öpmek istiyor.Ama sadece buse kondurup geri cekiliyor.Sonra ben dedim buna bu ne sen napiyosunn ? Öpüşme dedi.Dedim Allah belani versin sen öpüşmeyi bilmiyorsun.
Neyse hayatimda ilk defa bir erkege opusmeyi öğretmis oldum.

Birkez de erkek kuzenimin evindeyim.
eşini çok severim neyse kal diye çok ısrar etti eşi kaldım.
herşeyimizi paylaşırız. O günde bu tarz şeyleri konuşuyoruz.
evimde misafir varken yapmam felan diyorlar.
bende espiri yaptım,
“İyi bari bu gece kulaklarımı tıkayacak bir durum olmaz” hahhahhaha güldük.
gece eşim aradı mutfakta sigara içip konuşuyorum.
kuzenim su içmeye gelmiş.
dedim len bu saatte niye ayaktasın sen?
meğer işi pişirmişler adamcağız cevap veremedi.
bende mal gibi sordum sanane halbuki.
Sabah kız dedim dün artistlik yapan sen değil miydin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…