Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Ama bu bir esik tatlim kimse kolay kolay bi anda her seyi göremiyor. Özellikle ailede saglikli bir sekilde gormediyse. Aci cekerek dogruyu buluyoruz cogumuz maalesef

Çocuk kızın ailesiyle tanıştı evine gitti kızda çocuğun evine gidiyor hatta çocuğun babası basmış bunları kardeşide arkadaşlarına anlatıyor basıldıklarını kıza köpek köle muamelesi yapıyorlar kız memnun aptala yatıyor hayır hiçte o tipi yok kızın ben şok oldum ama erkeğe birşey olmuyor kıza oluyor malesef

Kızın bence şöyle bir korkusu var çok özgüvensiz ve güzel biri değil aşırı aptal ve kendini verdiği için bence başka biri bakmaz kafasında ona muhtaç etmiş kendini o yüzden katlanıyor bence ama fırlatılıp atılınca ne yapacak onu merak ediyorum başlarda o kadar üzüldümki sonradan üzülmemeye başladım çünkü kızın katlandığı şeyler çok salakça gurursuz kız.

Yangin hayatinda nasil biri olmasini isterdin?
Ten uyumumun oldugu, her zaman ortak paydada bulustugum ama tartısabıldıgımde, sohbetinden keyıf aldıgım, o varken bana bir sey olmaz hissi verecek tıynette, komik, zeki, yerinde konusan uzun boylu esmer cırkın, saygı sınırlarını asla aşmayan, fılm izlerken fılmı durdurup ya da artıknapıyorsak o an durdurup benı sevecek tatlı bir bey e hayır demem...

Insallah koronadan kurtuldugumuz ilk anda carpisip kafa kafaya ya da her ne sekilde olursa olsun birbirinizi bulursunuz ❤

Neden çirkin

Insallah koronadan kurtuldugumuz ilk anda carpisip kafa kafaya ya da her ne sekilde olursa olsun birbirinizi bulursunuz ❤
Bosandıktan sonra kimseyle gorusmedım.
Cunku böyle 'bak böyle biri var Bı gorus ne dersin' tavsiyelerini kulak ardı edip hatta bozdum o insanları.
Cunku ben ask insanıyım. Yasadıgım her seye ragmen asktan vazgeçmedim.
Cunku daha once asık oldum, ne kadar guzel bisey oldugunu biliyorum.
Askla sevısmek varken safı mantıkla kuru huzurlu hayatı istemem.

Bu şartlarda oyle yasıma uygun bekar beyi nerde bulurum bilmiyorum.
Yasıtlarım evli hep.
Ya da Bosanmıs ama cocukları var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…