Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Bosandıktan sonra kimseyle gorusmedım.
Cunku böyle 'bak böyle biri var Bı gorus ne dersin' tavsiyelerini kulak ardı edip hatta bozdum o insanları.
Cunku ben ask insanıyım. Yasadıgım her seye ragmen asktan vazgeçmedim.
Cunku daha once asık oldum, ne kadar guzel bisey oldugunu biliyorum.
Askla sevısmek varken safı mantıkla kuru huzurlu hayatı istemem.

Bu şartlarda oyle yasıma uygun bekar beyi nerde bulurum bilmiyorum.
Yasıtlarım evli hep.
Ya da Bosanmıs ama cocukları var.

Bilmiyorum sana belki biraz romantik bir dusunce gibi gelebilir ama mesela sen bunlari yazdin ya su an evrene bir enerji yolladin. bence ne zaman gerceklesecek biliyor musun mesela yolda yururken neler atlattım ama su an mutluyum. Çiçekler yine acmis hava yine masmavi dedigin anda.
Cunku sen bence yasadigin seylerin bedelini pesin pesin odemissin artik sadece cogunlukla mutlu oldugun anlarin kalir insallah ❤

Bilmiyorum sana belki biraz romantik bir dusunce gibi gelebilir ama mesela sen bunlari yazdin ya su an evrene bir enerji yolladin. bence ne zaman gerceklesecek biliyor musun mesela yolda yururken neler atlattım ama su an mutluyum. Çiçekler yine acmis hava yine masmavi dedigin anda.
Cunku sen bence yasadigin seylerin bedelini pesin pesin odemissin artik sadece cogunlukla mutlu oldugun anlarin kalir insallah ❤
Ya ınsallah be ne guzel yazmıssın ♥️♥️
Zaten su izolasyon bitsin hayatta kalırsam, yaz gelmıs olur diye dusunuyorum.
Bıkınilerımı giyip cantamı alıp dogruuu denize gıdıcem.
Sezlonga uzanıp kahvemı ıcerken, elf gözlerimle sagı solu kesıcem.
Agır agır durdum da noldu, al bak virus var yarın ölebılırım😂
Zaten boyle bisey olursa ilk paylasacagım insanlar ve yer burası sızsınız

Cogu zaman reeldekı arkadaslarımdan daha cok dinlediniz benı.
Vefa ben de semt adı degıl asdagahaha

Ya ınsallah be ne guzel yazmıssın ♥♥
Zaten su izolasyon bitsin hayatta kalırsam, yaz gelmıs olur diye dusunuyorum.
Bıkınilerımı giyip cantamı alıp dogruuu denize gıdıcem.
Sezlonga uzanıp kahvemı ıcerken, elf gözlerimle sagı solu kesıcem.
Agır agır durdum da noldu, al bak virus var yarın ölebılırım😂
Zaten boyle bisey olursa ilk paylasacagım insanlar ve yer burası sızsınız

Cogu zaman reeldekı arkadaslarımdan daha cok dinlediniz benı.
Vefa ben de semt adı degıl asdagahaha

Off lutfen olsunnn❤❤

Ask ne guzel sey dı mı, sevilmek.
Sokaktaki kedilere bile gunaydın dedirtiyor insana. Insanı güzelleştiriyor
Sen sevgilinle ne kadardır berabersın?

Yaklasik 1 yil olacak ama daha eskiden taniyorum.
Bende onceleri gereksiz aci veren iliskilerde oldum. Sonra boyle bi soguma geldi kimseyle ciddi bi seyler yasamak istemiyordum.
Sonra sana az once yazdigim gibi bir sey oldu bir gun yururken. O an farkettim yalnizkende mutluyum icimden o anlamsiz bosluk aci gitmis. Nefes aliyorum diye sukretmistim o an yine romantiklesmisim yukselip galiba😂😂

Ondan sonra sevgilim hayatima sevgilim olarak girmisti belli bi sure sonra keske bu kadar ertelemeseydim dedim ama o anlari yasamadan su anki bende olamazmisim simdi dusununce.

Sevmek ve sevilmek dogru insanla olunca guzel bir sey gercekten renkler daha net gibi ya da daha parlak ya da ben oyle hissediyorum ama dogru olmayan insanla tam bi kaos ve trajedi😂

Senin cok eskiden actigin konuya bakmistim o zaman kendi durumum aklima gelmisti senin acini hissedebilmistim. O yuzden galiba senin yazdiklarini forumda ayri bi okuyup dikkatimi çekiyor.

Ayy gece gece yukseldim ben ya aglayasim geldii😂😂😂😂

Yaklasik 1 yil olacak ama daha eskiden taniyorum.
Bende onceleri gereksiz aci veren iliskilerde oldum. Sonra boyle bi soguma geldi kimseyle ciddi bi seyler yasamak istemiyordum.
Sonra sana az once yazdigim gibi bir sey oldu bir gun yururken. O an farkettim yalnizkende mutluyum icimden o anlamsiz bosluk aci gitmis. Nefes aliyorum diye sukretmistim o an yine romantiklesmisim yukselip galiba😂😂

Ondan sonra sevgilim hayatima sevgilim olarak girmisti belli bi sure sonra keske bu kadar ertelemeseydim dedim ama o anlari yasamadan su anki bende olamazmisim simdi dusununce.

Sevmek ve sevilmek dogru insanla olunca guzel bir sey gercekten renkler daha net gibi ya da daha parlak ya da ben oyle hissediyorum ama dogru olmayan insanla tam bi kaos ve trajedi😂

Senin cok eskiden actigin konuya bakmistim o zaman kendi durumum aklima gelmisti senin acini hissedebilmistim. O yuzden galiba senin yazdiklarini forumda ayri bi okuyup dikkatimi çekiyor.

Ayy gece gece yukseldim ben ya aglayasim geldii😂😂😂😂
Hahahahahaha insanın yolu acıdan gecmeyınce elindekinın kıymetini bilmiyor mu sence de.
Mutlaka bir kalbin kırılmak zorunda kalıyor sanırım.
Sonrasında oh be dıyosun.

Yasamadan ucuz yırtan tiplerde var tabi de.
Ben yasayarak gordum.

İzolasyonun ustesinden nasi geliyorsunuz bulusuyor musunuz

Hahahahahaha insanın yolu acıdan gecmeyınce elindekinın kıymetini bilmiyor mu sence de.
Mutlaka bir kalbin kırılmak zorunda kalıyor sanırım.
Sonrasında oh be dıyosun.

Yasamadan ucuz yırtan tiplerde var tabi de.
Ben yasayarak gordum.

İzolasyonun ustesinden nasi geliyorsunuz bulusuyor musunuz

Normalde bulusurduk sık sık ama su an izolasyondan ziyade gorevde oldugu icin bulusamiyoruz😂 yoksa izolasyon falan dinlemicem 😂😂

Subay
26 ben. 29 o yo konusmadik galiba boyle bi sey bende hatırlamıyorum 😂
Yaslar da uygun. Size karada ölüm yok evelallah 😂
Hep mutlu ol Brokolis, gercek bir samimiyet var sende. cocugu da el ustunde tutup kendine de saygısızlık yaptırmıyosundur. Senden böyle bir elektrik alıyorum 😊

Hepimiz mutlu olalım ınsallah ♥️

Yaslar da uygun. Size karada ölüm yok evelallah 😂
Hep mutlu ol Brokolis, gercek bir samimiyet var sende. cocugu da el ustunde tutup kendine de saygısızlık yaptırmıyosundur. Senden böyle bir elektrik alıyorum 😊

Hepimiz mutlu olalım ınsallah ♥

Ya inşallah emin ol bunu tum kalbimden samimiyetle istiyorum ❤
Evet o dengeyi kurdum bende saskinim 😂😂

Sen yeter ki sev
Neden annacım sebebi var mı
Ay niyeyse tripli bir şekilde uyandım. Bi de benim bebe onu takip eden birkaç kişiyi takipten çıkarmış.
Acaba ayrılış şeklim, yaptiklarim ona koymus mudur diye düşünüp duruyorum 🤦🏻‍♀️

Ay niyeyse tripli bir şekilde uyandım. Bi de benim bebe onu takip eden birkaç kişiyi takipten çıkarmış.
Acaba ayrılış şeklim, yaptiklarim ona koymus mudur diye düşünüp duruyorum 🤦🏻‍♀️
Seninle ne ilgisi var onu takip edenlerin annacım arkadasın mı cıkardıkları

X