Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

Kiz ama cidden oyle benim arkadaşlarımdan kocasina bakanda var maddi anlamda
Kocasindan bekleyende
1.si pek el ustunde tutulmuyor 2.si premses gibi bakiliyor
Ya bi söz var argolu ama yumuşatarak söyleyeceğim çok özür diliyorum hahahah seveni ********, ****** severler ahahahahah diye o kadar doğruki ahahah anlayan anlamıştır umarım inan ilişkide çabalayanı sevene değer vermezler sevmeyeceksin kullanacaksın anca onlar değere biner yaşadım hep öyledir heppp

valla dogru tespit
cok sacma dimi

Evet adam çalışmıyor kiz bakiyor yani eve adamda bi pasa havalari kiz alttan aldukca aliyor. Yok psikolojisi bozulmasin erkeklik gururu zedelenmesin. Cocukta yapti cocuga da bakiyor evi de kendi temizliyor isi de kendi yapiyor
Ben evli degilim ama gozlemlemeyi ve psikolojiyi severim ama dogrusu ne hala cozemedim

Evet adam çalışmıyor kiz bakiyor yani eve adamda bi pasa havalari kiz alttan aldukca aliyor. Yok psikolojisi bozulmasin erkeklik gururu zedelenmesin. Cocukta yapti cocuga da bakiyor evi de kendi temizliyor isi de kendi yapiyor
Ben evli degilim ama gozlemlemeyi ve psikolojiyi severim ama dogrusu ne hala cozemedim

degersizlik duygusu
kadin kendine deger vermezse erkek hic vermiyor

degersizlik duygusu
kadin kendine deger vermezse erkek hic vermiyor
o kadar haklısınki aşık olunca insan karşısındakine çok değer veriyor aptallaşıyor ama karşısındaki onu aptal biri olarak görüp kullanıyor nasılsa herşeyi yapar diyor değersizlik hissini birkez tadınca kölesi oluyor karşısındakinin ona tapıyor adeta var öyle tanıdığım bi kaç kişi çocuk köle muamelesi yapıyor kıza kız aşığım diyor her şeyini yapıyor

Evet annemde oyleydi. Para biriktiren evi cekip ceviren babam mesela kiymetini bilmedi. O da der hep hicbir seyden anlamasaydim prensesler gibi yasardim diye😂😂

malesef var öyle birsey
bu gelin kaynana olayinda da var, hep derim annene ben fazlayim o söyle bir gelini hak ediyor ama biliyorum ki onu da el üstünde tutardi diye
meyve veren agac taslanir demisler
kimse kimseye aferin iyi yaptin demez
hayta bunu kafama vura vura ögretti bunu
kimseden tepki beklemeden önüne bakip kendini seveceksin

Bu sey, kendine deger vermeyene kimsenin deger vermemesi durumu.

o kadar haklısınki aşık olunca insan karşısındakine çok değer veriyor aptallaşıyor ama karşısındaki onu aptal biri olarak görüp kullanıyor nasılsa herşeyi yapar diyor değersizlik hissini birkez tadınca kölesi oluyor karşısındakinin ona tapıyor adeta var öyle tanıdığım bi kaç kişi çocuk köle muamelesi yapıyor kıza kız aşığım diyor her şeyini yapıyor

tecrube olur insallah onlara
bir daha ayni hatayi yapmazlar
kedndini seveceksinbak o zaman nasil da degisiyor tavirlari
kac senelik evliyim esim saygisizlik yapamaz, korkar hatta benim yanlis anlamamdan
basar gidersin sen biliyorum diyor nasil bir etki yaptiysam
ama olmasi gereken o, kendine deger vereceksin

tecrube olur insallah onlara
bir daha ayni hatayi yapmazlar
kedndini seveceksinbak o zaman nasil da degisiyor tavirlari
kac senelik evliyim esim saygisizlik yapamaz, korkar hatta benim yanlis anlamamdan
basar gidersin sen biliyorum diyor nasil bir etki yaptiysam
ama olmasi gereken o, kendine deger vereceksin
Kızı sevmiyorum çünkü kendine saygısı yok o kadar ezikleştirdiki kendini okadar aptallaştırdıki bi erkek için herşeyini gözardı ediyor çocuk kızlarla buluşuyor izin veriyor çocuk aldatmış bunu ama gözardı ediyor neymiş ondan başka kimseyi sevemezmiş kız malesef çocuk için herşeyini verdi o kadar iğrenç bir durumki benim gururum incindi çocuk terkedip giderse ne halt yiyecek merak ediyorum kendine değer vermeyen birini kim severki ?

Kızı sevmiyorum çünkü kendine saygısı yok o kadar ezikleştirdiki kendini okadar aptallaştırdıki bi erkek için herşeyini gözardı ediyor çocuk kızlarla buluşuyor izin veriyor çocuk aldatmış bunu ama gözardı ediyor neymiş ondan başka kimseyi sevemezmiş kız malesef çocuk için herşeyini verdi o kadar iğrenç bir durumki benim gururum incindi çocuk terkedip giderse ne halt yiyecek merak ediyorum kendine değer vermeyen birini kim severki ?
Dogal secilim bu.
Bırakacaksın böylesini hıc akıl vermeyeceksın
İlerleyen zamanda gorecek zaten

Aslinda arkadasinin yardima ihtiyaci var
belli ki bazi travmalarin, sorunlarin sonucunda böyle bir insan olmus
ailede bitiyor hersey
malesef kiz cocugu yetirirken svegi vermezsen elin sacma sapan tiplerine köle oluyorlar iki güzel söz icin

X