Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

cidden su modacilarin yatacak yeri yok
bik bik bik elestiriyorlar
benima dam hafif selülit bile kadinda güzel diyor, erkeklerin geneli bile balik etli seviyor
o pantalonlar nedir ya, bacagim girmiyor kendimi fil gibi hissediyorum, zara sözüm sana

Kiz ne saydirdin oyle
Epey dolmussun ha

Haklısın
Ben kendimi bildim bileli o ideal dedıgın tanıma uyuyordum, ta ki depresyona girene kadar. Sonra kilo aldım. Vermem gereken 7_8 kilo var.
Bı de bebek ıcın tedavi gordum zamanında, sanırım onlar kilo olarak yapıstı bana fırsatını bulunca cunku veremiyorum.
Saglıklıyız dıyıp avutalım kendimizi napalım,

Ya bir de seneden seneye hatlar dahi degisiyor, kilo da abartilmadigi sürece iner cikar
bir özgüven geldi bak simdi, kendi kendimi ikna ettim

Kiz ne saydirdin oyle
Epey dolmussun ha
ahahah dolmak değil yahu yada dolmuşum ahahahahha ama haksızmıyım türkler bin basar avrupaya maşallah bizim kızlara alla alla basenlide mükemmeliz kilo aldığımızdada yüzümüzdeki kusurlarlada maşallah bize ahahha

Ya bir de seneden seneye hatlar dahi degisiyor, kilo da abartilmadigi sürece iner cikar
bir özgüven geldi bak simdi, kendi kendimi ikna ettim
Orası öyle kendimi seviyorum ve begenıyorum. Fazlalıklardan kurtulmak iyidir diye kilolarımı vermek istiyorum orası ayrı

bak ben de katiliyorum
avripada barbi gibi güzeller de var tamam ama genel anlamda konusursam Türk kizlari ciddi bir farkla öne gecer
Kizlarimiz cidden cok güzel
tam bir disi, isveli cilveli, rengarek kizlarimiz var
avrupalilarin cok daha soguk , maskulen bir taraflari var
erkek olmsam isinamam

kylie jennırın ilerlediğinde ne olacağını çok merak ediyorum 22 yaşında ve deli gibi markası satıyor çok popüler kızına bile marka almış kendi markası var küçücük kızın 2 yaşında mı ne kızı ahahahah kylie dudak dolgusuna öncülük etti herkes dudak dolgusu yaptırıyor onun sayesinde estetikten sonra bayağı ünlendi resimleri instagramın en çok beğenilen resmi 12 milyar beğeni nedir huh yani ahahah yazıkki artık kimse kendi gibi değil ona özenip estetik yaptıran gençlerimiz var üzücü

Karadeniz kızlarını tek geçerim ahahah bir karadenizli olarak renkli gözlü sarışın değilim ama beyaz tenim siyah gözlerim ve siyah saçlarımlada mükemmelim ahahah şu sarışınları aşırı abartanlar var oysa sarışının adı esmerin tadı vardır değilmi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…