Gençlikte yenilen hurmalar 🤫

kylie jennırın ilerlediğinde ne olacağını çok merak ediyorum 22 yaşında ve deli gibi markası satıyor çok popüler kızına bile marka almış kendi markası var küçücük kızın 2 yaşında mı ne kızı ahahahah kylie dudak dolgusuna öncülük etti herkes dudak dolgusu yaptırıyor onun sayesinde estetikten sonra bayağı ünlendi resimleri instagramın en çok beğenilen resmi 12 milyar beğeni nedir huh yani ahahah yazıkki artık kimse kendi gibi değil ona özenip estetik yaptıran gençlerimiz var üzücü

Yapayliga cidden gelemiyorum
dogal güzelligi arar oldu gözlerim
dudak dolgusu hele en ama en beyenmedigim islem, burun ameliyati da
cok yapay buluyorum cünkü dogal halleri cok daha essiz ve cekici geliyor bana
sanatci gözüyle bakiyorum, öyle zengin bir cesitliligi tek tip yapmak acimasizca geliyor
burunda kemer bile cok seksi geliyor mesela bana
insanlar mutsuz ama yaptiriyor
hep modanin, medyanin basimiza actigi durumlar bunlar
Kylieyi de beyenmiyorum, videolarda yüzüne dikkatli bakinca cok ebleh geliyor

Karadeniz kızlarını tek geçerim ahahah bir karadenizli olarak renkli gözlü sarışın değilim ama beyaz tenim siyah gözlerim ve siyah saçlarımlada mükemmelim ahahah şu sarışınları aşırı abartanlar var oysa sarışının adı esmerin tadı vardır değilmi

Yav güzelligin sarisini esmeri yok
ben de karadenizliyim beyaz ve mavi gözlüyüm
Mükemmel degilim ama cekiciyim tüm benligimle, varsa bütün kusurlarimla

Karadeniz kızlarını tek geçerim ahahah bir karadenizli olarak renkli gözlü sarışın değilim ama beyaz tenim siyah gözlerim ve siyah saçlarımlada mükemmelim ahahah şu sarışınları aşırı abartanlar var oysa sarışının adı esmerin tadı vardır değilmi
Ben Karadeniz kızı olarak mavi gozlu ve sarısınım asfagaha

Yapayliga cidden gelemiyorum
dogal güzelligi arar oldu gözlerim
dudak dolgusu hele en ama en beyenmedigim islem, burun ameliyati da
cok yapay buluyorum cünkü dogal halleri cok daha essiz ve cekici geliyor bana
sanatci gözüyle bakiyorum, öyle zengin bir cesitliligi tek tip yapmak acimasizca geliyor
burunda kemer bile cok seksi geliyor mesela bana
insanlar mutsuz ama yaptiriyor
hep modanin, medyanin basimiza actigi durumlar bunlar
Kylieyi de beyenmiyorum, videolarda yüzüne dikkatli bakinca cok ebleh geliyor
Aynen videolarda çok yapay yüzü ama resimlerde shopta yapıyor tabi güzel çıkıyor vücudundada dolgular var tabi önceleri kim kardashian ünlüydü ablası ama ünü yok oldu kardeşi sayesinde kylie tüm kardeşlerini solladı kardashian ailesinin hepsi yapay ve bi başarıları yok estetik ve anneleri olmasa kızları hiçbir şekilde ortada olamazdı. Yüzünde vücudunda problemi varsa psikolojisini bozuyorsa elbetteki yaptırabilir ama bi ünlüye özenipte güzel olan birşeyini bozmaya kimsenin hakkı yok bence

Aynen videolarda çok yapay yüzü ama resimlerde shopta yapıyor tabi güzel çıkıyor vücudundada dolgular var tabi önceleri kim kardashian ünlüydü ablası ama ünü yok oldu kardeşi sayesinde kylie tüm kardeşlerini solladı kardashian ailesinin hepsi yapay ve bi başarıları yok estetik ve anneleri olmasa kızları hiçbir şekilde ortada olamazdı. Yüzünde vücudunda problemi varsa psikolojisini bozuyorsa elbetteki yaptırabilir ama bi ünlüye özenipte güzel olan birşeyini bozmaya kimsenin hakkı yok bence
Yavrum sen Kim'i ünlü yapan videoyu izledin mi bakiim? :KK70:

Muntazam bir zenginlik icinde yasiyor, o kadar bakima nenem de güzellesir diyesim geliyor
Ki kizlarimiz cidden cok güzel, kylie ye özenmeyelim nolur, bizle bu halimizle cok güzeliz

X